https://gotoyazd.com

با ما تماس بگیرید : +98 (35) 3728 3090

رزرو هتل یزد

هتل ارگ جدید یزد

مهمانپذیر گلها یزد

هم اكنون رزرو كنيد
صفحه اصلی  »  مهمانسرا یزد  »  مهمانپذیر گلها یزد
یزد، میدان شهید بهشتی، ابتدای خیابان امام خمینی، مهمانپذیر گلها یزد
NAN/5
یزد
نقشه
0 دیدگاه

مهمانپذیر گلها یزد داخل بافت تاریخی خیابان امام قرار دارد که در سال 1389 افتتاح شده است. مهمانسرای گلها یزد دارای 2 طبقه می باشد که در طبقه همکف خانه، پذیرش و در طبقه اول آن، اتاق ها قرار گرفته اند. یک درب شیشه ای بلند بالا، ورودی مهمانپذیر گلها یزد است که با گذر از آن، ابتدا طبقه همکف و بعد پله ها را می بینید که هدایتگر به سوی طبقه اول می باشد.

در این طبقه، راهرویی طویل وجود دارد که 16 باب اتاق 32 تخته مهمانسرای گلها یزد را در دو طرف خود جای داده است. 6 اتاق این مهمانپذیر دارای حمام و سرویس بهداشتی ایرانی می باشد ولی بقیه اتاق ها باید از سرویس های عمومی مهمانسرا استفاده کنند.

اینترنت، پارکینگ، تلویزیون داخل همه اتاق ها به غیر از 1 تخته ها، سیستم سرمایشی کولر آبی و گرمایشی بخاری برخی از امکانات عالی مهمانسرای گلها یزد هستند.

مهمانپذیر گلها یزد به جاذبه های گردشگری و اماکن تاریخی موزه آب ، خانه سیگاریها ، مجموعه امیرچخماق ، مجموعه خان و ... می باشد. همچنین اگر برای دریافت خدمات پزشکی به یزد سفر می کنید؛ انتخاب مهمانسرا گلها یزد که در نزدیکی مراکز درمانی و بیمارستان های یزد قرار دارد، گزینه مناسبی به شمار می رود.

 

اگر به دنبال رزرو مهمانپذیر ارزان قیمت گلها در بافت تاریخی یزد هستید، در سامانه رزرواسیون سفرهای رادینا می توانید با ارائه خدمات عالی ، اقامتی راحت را تجربه نمایید.

در هنگام اقامت در شهر جهانی یزد می توانید از تورهای یزد گردی ارزان قیمت و تورهای کویر نوردی ارزان و با کیفیت رادینا استفاده کنید.

دسترسی به اماکن مهم از مهمانپذیر گلها یزد
+ نمایش عکس های بیشتر
NAN% از میهمانان این هتل NAN  / 5
مشاهده 0 دیدگاه
امکانات مهمانپذیر گلها یزد
تلویزیونپارکینگسرویس ایرانیاینترنت در اتاقحمامسیستم گرمایشی سرمایشی

مهمانپذیر گلها یزد رزرو آنلاین

پس از انتخاب تاریخ و مدت سفر تعداد اتاق را انتخاب کنید.
نوع اتاق ظرفیت (نفر) صبحانه رایگان قيمت برای هر شب تعداد اتاق

0 تومان
0 تومان
ثبت و رزرو هتل
مجموع هزینه : 0 تومان / 0 شب
پرسش و پاسخ نظرات کاربران


جهت ثبت نظر ، ابتدا وارد سایت شوید یا ثبت نام نمایید


جهت ثبت نظر ، ابتدا وارد سایت شوید یا ثبت نام نمایید
ENamad logo-samandehi