https://gotoyazd.com

با ما تماس بگیرید : +98 (35) 3728 3090

رزرو هتل یزد

هتل ارگ جدید یزد

اقامتگاه بوم گردی خانه گلستان یزد

هم اكنون رزرو كنيد
صفحه اصلی  »  اقامتگاه بومگردی یزد  »  اقامتگاه بوم گردی خانه گلستان یزد
یزد، بلوار امامزاده به سمت چهار راه بعثت، کوچه شفیع نژاد، اقامتگاه بوم گردی خانه گلستان یزد
0/5
یزد
نقشه
0 دیدگاه

اقامتگاه بوم گردی خانه گلستان یزد ، خانه ای خشتی و کهن تاریخ در دل بافت تاریخی بلوار امامزاده یزد می باشد که در دوره پهلوی ساخته و اینک به زیبایی مرمت و بازسازی شده است.

درب چوبی بزرگ در میان کوچه های کاهگلی، اولین ورودی این خانه تاریخی می باشد که با رفتن به داخل آن، یک هشتی خاطره انگیز دیده می شود. سمت چپ هشتی اقامتگاه خانه گلستان یزد ، یک راهرو با دو باب اتاق قرار دارد که در انتهای راهرو با پایین رفتن از دو پله، وارد حیاط می شویم. حیاطی بزرگ و سرسبز که یک حوض آبی با فواره ها در وسط آن خودنمایی می کند، دور تا دور حوض نیز از گلدان های گل زرد و سفید و درخت انجیر پُر شده است.

یک تالار عریض و باشکوه بین دیوارهای کاهگلی و درب های چوبی اتاق های اقامتگاه بومگردی خانه گلستان یزد قرار گرفته که بادگیر بلند بالای خشتی بر روی سقف خود حفظ کرده است.

اتاق های اقامتگاه خانه گلستان یزد با 27 نفر ظرفیت در طبقه همکف و زیرزمین خانه قرار دارند که شامل 2 اتاق 8 متری، 3 اتاق 15 متری، 1 اتاق 40 متری و 1 اتاق 30 متری در داخل زیرزمین می شود. تمامی اتاق ها به صورت کف خواب و بدون تخت هستند.

دو عدد حمام و سرویس بهداشتی ایرانی و یک عدد سرویس فرنگی مشترک در داخل حیاط اقامتگاه بوم گردی خانه گلستان یزد قرار دارد. امکانات عالی اقامتگاه خانه گلستان یزد شامل صبحانه، بوفه گرم و سرد، نمازخانه، جعبه کمک های اولیه، روم سرویس و ... می باشد.

بازارهای سنتی و امروزی یزد ، مجموعه خان ، مسجد جامع یزد ، پارک باغ ملی ، امیرچخماق ، سید رکن الدین و ... از جمله اماکن تاریخی و جاذبه های گردشگری نزدیک به بومگردی خانه گلستان یزد هستند. همچنین اگر برای دریافت خدمات پزشکی به یزد سفر می کنید؛ انتخاب اقامتگاه بوم گردی خانه گلستان یزد که در نزدیکی بیمارستان شهید رهنمون و درمانگاه تامین اجتماعی قرار دارد، گزینه مناسبی به شمار می رود.

با رزرو اقامتگاه زیبا و در عین حال سنتی بوم گردی خانه گلستان یزد ، در سامانه رزرواسیون سفرهای رادینا با مناسب ترین قیمت و بهترین خدمات، رزرو خود را انجام دهید.

در هنگام اقامت در شهر جهانی یزد می توانید از تورهای یزدگردی و تورهای کویر نوردی با کیفیت رادینا استفاده نمایید. 

دسترسی به اماکن مهم از اقامتگاه بوم گردی خانه گلستان یزد
+ نمایش عکس های بیشتر
نظری یا امتیازی ثبت نشده است
امکانات اقامتگاه بوم گردی خانه گلستان یزد
سرویس فرنگیسرویس ایرانینمازخانهروم سرویسفضای سبزصبحانهحمامسیستم گرمایشی سرمایشی

اقامتگاه بوم گردی خانه گلستان یزد رزرو آنلاین

پس از انتخاب تاریخ و مدت سفر تعداد اتاق را انتخاب کنید.
نوع اتاق ظرفیت (نفر) صبحانه رایگان قيمت برای هر شب تعداد اتاق
ثبت و رزرو هتل
مجموع هزینه : 0 / 0 شب
پرسش و پاسخ نظرات کاربران


جهت ثبت نظر ، ابتدا وارد سایت شوید یا ثبت نام نمایید


جهت ثبت نظر ، ابتدا وارد سایت شوید یا ثبت نام نمایید
ENamad logo-samandehi