https://gotoyazd.com

با ما تماس بگیرید : +98 (35) 3728 3090

رزرو هتل یزد

هتل ارگ جدید یزد

کاروانسرا بهشت کویر

هم اكنون رزرو كنيد
صفحه اصلی  »  اقامتگاه بومگردی اردکان  »  کاروانسرا بهشت کویر
اردکان، کیلومتر 20 جاده یزد _ مشهد، کاروانسرا بهشت کویر
NAN/5
اردکان
نقشه
0 دیدگاه

هتل کاروانسرا بهشت کویر اردکان، کاروانسرایی بسیار بزرگ با قدمتی بیش از ۲۴۰ سال می‌باشد که در جاده یزد_طبس قرار گرفته است.

اقامتگاه بهشت کویر، در دل کوه و دشت‌های پهناور طبس واقع شده و در ایامی دور، مأمن و استراحتگاه مسافران و کاروانیانی بوده که خسته، تشنه و گرسنه، به این مکان گرم پناه می‌آوردند؛ آن‌ها با دیدن چراغ‌های کاروانسرا و دود برخاسته از ا اجاق و تنور آن، وحشت بیابان از تنشان می‌ریخته و به آنجا می‌رفتند تا چند روزی را استراحت کرده و سرحال و شاد دوباره به سفر خود ادامه دهند.

هتل کاروانسرا بهشت کویر اردکان شامل آب‌انبار، قنات زنده ۸۰۰ ساله، کوره آجرپزی و... می‌شود و مطلب جالب این است که آجرهای کاروانسرا هم از همین کوره ساخته شده‌اند. این اقامتگاه، در گذشته یک برج نگهبانی نیز داشته که امنیت اقامتگاه را تأمین می‌کرده است.

اقامتگاه بوم‌گردی بهشت کویر اردکان، در دوطبقه قرار دارد و هر طبقه آن، دارای 4 اتاق کف‌خواب و تخت دار می‌باشد. این کاروانسرا همچنین یک سالن ۲۰ نفره برای پذیرایی از تورهای دانشجویی نیز دارد که مجهز به قالی، لحاف و تشک، فلاکس، تلویزیون و... می‌باشد.

از نمونه امکانات و خدمات رفاهی اقامتگاه بهشت کویر اردکان می‌توان به بوفه صبحانه سرد و گرم، سرویس و حمام مشترک، فضای سبز، سیستم سرمایشی و گرمایشی و... اشاره نمود.

اماکن تاریخی و جاذبه‌های گردشگری نزدیک به اقامتگاه بوم‌گردی بهشت کویر اردکان شامل روستای خرانق، روستا و زیارتگاه پیرسبز چک چک، روستای دربید، چشمه آب دهکده فروردین، کاروانسرای سنگی و... می‌شود.

اگر به دنبال رزرو کاروانسرا بهشت کویر اردکان یزد هستید، در سامانه رزرواسیون سفرهای رادینا می‌توانید با مناسب‌ترین قیمت به این امر دست یابید.

در هنگام اقامت در شهر تاریخی اردکان، می‌توانید از تور یزدگردی ارزان‌قیمت و تور کویر یزد ارزان و باکیفیت رادینا استفاده نمایید. 

دسترسی به اماکن مهم از کاروانسرا بهشت کویر
+ نمایش عکس های بیشتر
NAN% از میهمانان این هتل NAN  / 5
مشاهده 0 دیدگاه
امکانات کاروانسرا بهشت کویر
سرویس فرنگیسرویس ایرانیصبحانهحمامسیستم گرمایشی سرمایشی

کاروانسرا بهشت کویر رزرو آنلاین

پس از انتخاب تاریخ و مدت سفر تعداد اتاق را انتخاب کنید.
نوع اتاق ظرفیت (نفر) صبحانه رایگان قيمت برای هر شب تعداد اتاق
هزینه اقامت هر نفر (کف خواب)

230,000 تومان
230,000 تومان
هزینه اقامت هر نفر (تخت خواب)

280,000 تومان
280,000 تومان
ثبت و رزرو هتل
مجموع هزینه : 0 تومان / 0 شب
پرسش و پاسخ نظرات کاربران


جهت ثبت نظر ، ابتدا وارد سایت شوید یا ثبت نام نمایید


جهت ثبت نظر ، ابتدا وارد سایت شوید یا ثبت نام نمایید
ENamad logo-samandehi