https://gotoyazd.com

با ما تماس بگیرید : +98 (35) 3728 3090

رزرو هتل یزد

هتل ارگ جدید یزد

حضور موفق ایران در نمایشگاه بین‌المللی وین

تاریخ ثبت : 26 دی 1396 صفحه اصلی  »  وبلاگ  »  اخبار گردشگری  »  حضور موفق ایران در نمایشگاه بین‌المللی وین
حضور موفق ایران در نمایشگاه بین‌المللی وین حضور موفق ایران در نمایشگاه بین‌المللی وین

فعالان و نمایندگان صنعت گردشگری ایران با حضور در سیزدهمین نمایشگاه بین‌المللی گردشگری مسه وین، ظرفیت‌ها و توانمندی‌های حوزه گردشگری کشورمان را معرفی کردند. این دوره از نمایشگاه در تاریخ ۲۱ تا ۲۴ دی ماه ۹۶ همزمان با نمایشگاه اتومبیل در وین، پایتخت اتریش برگزار شد و بیش از ۸۰۰ شرکت از ۷۰ کشور دنیا از جمله شرکت‌های جهانگردی و خدمات مسافرتی کشورمان در آن حضور داشتند.

عباد رضا اسلامی، مدیر گردشگری و صنایع‌ دستی کانون اتومبیلرانی و جهانگردی، با اشاره به اینکه غرفه کشورمان با الهام از آثار تاریخی ایران طراحی شده بود، اظهار کرد: برنامه شب ایرانی، برپایی چایخانه سنتی به همراه اجرای موسیقی سنتی، توزیع اقلام تبلیغاتی و فرهنگی، جلسه با سفیر کشورمان در اتریش و نشست‌های تخصصی دیگر با فعالان صنعت گردشگری اتریش، از جمله برنامه‌هایی بود که در غرفه تخصصی ایران اجرا شد.

مدیر هیئت ایرانی شرکت‌کننده در این نمایشگاه بین‌المللی گردشگری، افزود: در پی جلساتی که برگزار شد، توافقاتی در زمینه تبادل هیئت‌های کار‌شناسی در حوزه صنعت گردشگری، صورت پذیرفت. اسلامی تصریح کرد: در دیداری که با رئیس نمایشگاه بین‌المللی مسه وین انجام گرفت، بر حضور مستمر آژانس‌ها و موسسات ایرانی در دوره‌های بعدی که منوط به همکاری طرف‌های اتریشی و ارائه تسهیلات برای شرکت‌کنندگان ایرانی در این نمایشگاه است، تأکید شد. همچنین در این دیدار، رئیس نمایشگاه بین المللی وین پیشنهاد داد که بعد از مکاتبات و بررسی‌های لازم، کشور ایران به‌ عنوان میهمان ویژه نمایشگاه سال آتی معرفی گردد.


پرسش و پاسخ


جهت ثبت نظر ، ابتدا وارد سایت شوید یا ثبت نام نمایید


جهت ثبت نظر ، ابتدا وارد سایت شوید یا ثبت نام نمایید
ENamad logo-samandehi