https://gotoyazd.com

با ما تماس بگیرید : +98 (35) 3728 3090

رزرو هتل یزد

هتل ارگ جدید یزد

وبسایت سفرهای رادینا جزو برترین های جشنواره وب و موبایل

تاریخ ثبت : 07 بهمن 1396 صفحه اصلی  »  وبلاگ  »  سفر به یزد  »  وبسایت سفرهای رادینا جزو برترین های جشنواره وب و موبایل
وبسایت سفرهای رادینا جزو برترین های جشنواره وب و موبایل وبسایت سفرهای رادینا جزو برترین های جشنواره وب و موبایل

جشنواره بزرگ وب و موبایل، یکی از جذاب ترین جشنواره های ایران است که با حضور ده‌ها هزار شرکت‌کننده، به عنوان بزرگ‌ترین عرصه رقابت در زمینه وب و موبایل در بین علاقه مندان شناخته شده است.

در بخش داوری جشنواره، هر ساله یک وبسایت و یک نرم‌افزار موبایل از گروه‌های مختلف با رای داوران معرفی می شود که به آن تندیس برترین وبسایت یا نرم‌افزار موبایل ایران، اهدا می‌گردد. همچنین در بخش نگاه مردمی نیز محبوب‌ترین وبسایت و یا نرم‌افزار موبایل ایران توسط صدها هزار رای مردمی انتخاب می شود.

در جشنواره وب و موبایل در بخش وبسایت، حدود ۳۰۰۰ سایت شرکت داده شده که ۵۶ سایت در بخش گردشگری و سفر انتخاب شده اند. وبسایت سفرهای رادینا نیز برای اولین بار است که حضور در این جشنواره را تجربه می کند. وبسایت گردشگری سفرهای رادینا در مرحله اول رای گیری، جزء ۱۰ سایت برتر گردشگری و سفر قرار گرفت و در مرحله دوم نیز توسط داورانی متخصص، جزء ۵ کاندیدای برتر وبسایت گردشگری و سفر شد.

این جشنواره تا ۲۷ بهمن ادامه خواهد داشت و به برگزیدگان نهایی، تندیس افتخار آفرین برترین های وبسایت و نرم افزار موبایل اهدا خواهد شد.

در این راستا برای شرکت در جشنواره وب و موبایل و رای دادن به وب سایت شرکت سفرهای رادینا " www.GoToYazd.com" از دو طریق می توانید اقدام نمایید:

1. با شماره گیری کد #21976*33*3*

2. وارد شدن به لینک :

http://iwmf.ir/website/gotoyazd.com

- انتخاب گزینه «رای می دهم»

- وارد شدن به ایمیل شخصی خود

- انتخاب لینک تایید


پرسش و پاسخ


جهت ثبت نظر ، ابتدا وارد سایت شوید یا ثبت نام نمایید


جهت ثبت نظر ، ابتدا وارد سایت شوید یا ثبت نام نمایید
ENamad logo-samandehi