تورهای یزدگردی و کویرنوردی ویژه نوروز 1397 | رزرو اینترنتی تور و هتل های یزد - راهنمای سفر به یزد
https://gotoyazd.com

با ما تماس بگیرید : 035 3728 3090

رزرو هتل یزد

رزرو تور یزد

رزرو وسيله نقليه

هتل ارگ جدید یزد

تورهای یزدگردی و کویرنوردی ویژه نوروز 1397

تاریخ ثبت : 01 فروردین 1397 صفحه اصلی  »  وبلاگ  »  سفر به یزد  »  تورهای یزدگردی و کویرنوردی ویژه نوروز 1397
تورهای یزدگردی و کویرنوردی ویژه نوروز 1397 تورهای یزدگردی و کویرنوردی ویژه نوروز 1397

بسیار سفر باید تا پخته شود خامی

سفر است که آدمی را زنده نگه می دارد و شور ادامه حیات را به او می بخشد. اگر قدردان زندگی خویش هستید دل به دریا بزنید و قدم در راه سفر بردارید. بروید به دور دست ها، جایی که تنها شما باشید و خدا. وجودتان را از هرچه هست و نیست خالی کنید و لحظه ای تصور کنید که نه غمی هست و نه دغدغه ای.

چه چیزی بهتر از سفر و چه جایی بهتر از کویر است که آدمی را به اوج خلسه ببرد و آرامشی روح نواز را بدان هدیه دهد؟

کویر ؛ طبیعتی بکر که هیچ وقت تکراری نمی شود به ویژه شب های پُرستاره آن که خط اتصال آدمی است به آسمان. اگر لذت تماشای بهترین کویرها را می خواهید به شهر کویری یزد بیایید، شهری که به تازگی جهانی شده و زیبایی های آن را جهانیان نیز تایید کرده اند.

بدین منظور شرکت گردشگری رادینا در شهر تاریخی یزد ؛ تورهای کویرنوردی و یزدگردی با کیفیت را برای دوستداران طبیعت، تدارک دیده است تا تک تک ایرانیان عزیز نیز بتوانند در کنار توریست های خارجی، زیبایی های کشور همیشه سرافرازمان را به نظاره بنشینند و بدانند که این کشور متمدن نیز دست کمی از دیگر کشورهای جهان ندارد.

 

تورهای یزدگردی

تور طبیعت گردی یزد یکی از این تورهای لوکس و تماشایی رادینا است که شما را به بازدید از روستای زرتشتی نشین چم ، دخمه چم ، سرو دو هزار ساله چم ، آتشکده چم ، باغ صدری تفت ، موزه مردم شناسی تفت ، آسیاب آبی تفت ، مجتمع تفریحی باغ ارم ، عقاب کوه و همچنین بازدید از روستای اسلامیه می برد که خنکی آب و هوای این روستاها در دل کویر به شما جانی دوباره می بخشد.

تور تفت و ابرکوه از دیگر تورهای ییلاقی در استان یزد است که تماشای سرو چهار هزار ساله ابرکوه سروی استوار و دیرینه زیست، خانه آقازاده ، گنبد عالی ، یخچال خشتی ، خانه صولت ، عقاب کوه و باغ صدری تفت را در کوله بار خود به همراه دارد.

تور مهریز ، زین الدین و سریزد شما را راهی دیدار تاریخ و اصالت یزد می کند، به بازدید از روستای تاریخی سریزد ، ارگ سریزد ، دروازه فرافر ، کاروانسرای سریزد ، باغ آهو ، باغ پهلوان پور ، قلعه مهرپادین و کاروانسرای زین الدین می برد. جاهایی که پایه اولیه شکل گیری یزد و شهرستان های آن می باشد و عظمت و شکوه تاریخ را به نمایش می گذارند.

تور اردکان و عقدا یکی دیگر از تورهای تاریخ گردی شرکت رادینا می باشد که بازدید از خانه آیت ا... خاتمی ، خانه تقدیری ، قنات اردکان ، بازارچه چهارسوق اردکان ، در بند صدرالفضلا ، در بند مجدالعلما ، کارگاه های ارده ، بافت تاریخی عقدا ، دروازه عقدا و زیارتگاه پارس بانو را به همراه دارد.

 

تورهای کویرنوردی

شرکت گردشگری رادینا علاوه بر این تورهای طبیعت گردی و تاریخی، دو تور کویر نوردی نیز برای شما کویر دوستان عزیز در نظر گرفته است که یکی از آنها؛ تور چک چک ، میبد و کویرنوردی می باشد و در برنامه خود بازدید از کمپ کویری ، نارین قلعه ، کبوترخانه ، یخچال خشتی ، کاروان سرای شاه عباسی ، آب انبار کلار و زیارتگاه پیر سبز چک چک را دارد. در این تور می توانید با آداب و رسوم زرتشتیان یزد آشنا شوید و به نوعی اصالت یزد را به نظاره بنشینید.

تور کویر بافق ، توری ویژه و خاص کویرنوردی می باشد که تماشای زیبایی غروب آفتاب کویر ، پیاده روی بر روی رمل ها و تماشای آسمان پر ستاره را به دنبال دارد و با اجرای موسیقی زنده و شتر سواری یا موتور سواری شبی به یاد ماندنی را برایتان رقم خواهد زد.

برای دریافت اطلاعات بیشتر درباره تورهای یزدگردی و کویرنوردی نوروز 97 ، به اینجا مراجعه نمایید.


پرسش و پاسخ


جهت ثبت نظر ، ابتدا وارد سایت شوید یا ثبت نام نمایید


جهت ثبت نظر ، ابتدا وارد سایت شوید یا ثبت نام نمایید
ENamad Samandehi
از رادینا بپرسید