https://gotoyazd.com

با ما تماس بگیرید : +98 (35) 3728 3090

رزرو هتل یزد

هتل ارگ جدید یزد

برگزاری جشنواره بزرگ تابستانه چهارسوق

تاریخ ثبت : 11 تیر 1397 صفحه اصلی  »  وبلاگ  »  اخبار گردشگری  »  برگزاری جشنواره بزرگ تابستانه چهارسوق
برگزاری جشنواره بزرگ تابستانه چهارسوق برگزاری جشنواره بزرگ تابستانه چهارسوق

محمد محب ‌خدایی، معاون گردشگری کشور، از برنامه‌های سازمان میراث‌فرهنگی برای تابستان 97 خبر داد و گفت: در راستای معرفی استعدادها و ظرفیت های گردشگری استان ها، جشنواره بزرگ تابستانه چهارسوق به همراه تخفیفات ویژه هتل ها و مراکز اقامتی برگزار می گردد.
وی اظهار داشت: این جشنواره به نوعی ایجاد کننده فضایی رقابتی است تا استان ها بتوانند برای جذب هرچه بیشتر گردشگر و با استفاده از ظرفیت های موجود، جشنواره های خود را برگزار کنند.
محب خدایی با اشاره به اینکه روند ارائه خدمات مناسب به گردشگران در تابستان توسط ستاد خدمات سفر ادامه خواهد داشت، افزود: هتل‌ها و مراکز اقامتی و پذیرایی در تابستان، همانند ایام نوروز تخفیف ویژه برای گردشگران در نظر گرفته‌اند تا افراد بتوانند سفرهایی باکیفیت و ارزان‌ قیمت را تجربه نمایند.
این مقام مسئول تصریح کرد: محوریت برنامه‌های استان‌ها در تهران خواهد بود، بدین گونه که شب فرهنگی تمام 31 استان در فصل تابستان، هرشب در برج میلاد برگزار می‌گردد و از این رو مردم می توانند با جاذبه‌ها و ظرفیت‌های کشور آشنا شوند. همچنین وی در ادامه گفت: هدف از این برنامه‌ها ایجاد فرصتی مناسب برای توسعه گردشگری داخلی کشور و همچنین حمایت از کالای ایرانی و خرید سوغات می باشد.


پرسش و پاسخ


جهت ثبت نظر ، ابتدا وارد سایت شوید یا ثبت نام نمایید


جهت ثبت نظر ، ابتدا وارد سایت شوید یا ثبت نام نمایید
ENamad logo-samandehi