https://gotoyazd.com

با ما تماس بگیرید : +98 (35) 3728 3090

رزرو هتل یزد

هتل ارگ جدید یزد

افتتاح دهمین نمایشگاه بین المللی گردشگری پارس

تاریخ ثبت : 22 آذر 1397 صفحه اصلی  »  وبلاگ  »  اخبار گردشگری  »  افتتاح دهمین نمایشگاه بین المللی گردشگری پارس
افتتاح دهمین نمایشگاه بین المللی گردشگری پارس افتتاح دهمین نمایشگاه بین المللی گردشگری پارس

دهمین دوره نمایشگاه بین‌المللی گردشگری پارس ، در تاریخ 21 آذرماه با حضور علی اصغر مونسان، معاون رئیس جمهوری و رئیس سازمان میراث فرهنگی و دیگر شخصیت های برجسته در محل نمایشگاه‌های بین‌المللی فارس افتتاح شد.
این نمایشگاه که با حضور مؤسسات و شرکت های فعال حوزه گردشگری، نمایندگانی از 6 کشور دنیا و همچنین شخصیت های حقیقی و حقوقی و سازمان های مردم نهاد (سمن) آغاز به کار کرد، با محوریت توریسم سلامت و گردشگری مذهبی، با مسئولیت اجرایی شهرداری های استان فارس در حال برگزاری است.
در نمایشگاه بین‌المللی گردشگری پارس ، نمایندگانی از 9 استان کشور و منطقه آزاد تجاری چابهار ، دفاتر خدمات مسافرتی ، هتلداران، ایرلاین ها، زنجیره گردشگری سلامت و نیز ده ها مراکز بیمارستانی و درمانی حضور دارند.
لازم به ذکر است که کشورهای مشارکت کننده در این نمایشگاه شامل: عمان، اندونزی، ترکیه، امارات، سنگاپور و هند می شوند و نمایندگانی از استان های اصفهان، تهران، مرکزی، خراسان رضوی، همدان، سمنان، آذربایجان شرقی و غربی هم در این نمایشگاه غرفه دارند و جشنواره تاریخی، فرهنگی محور ساسانی نیز از جمله برنامه هایی می باشد که قرار است در حاشیه این نمایشگاه برگزار گردد.


پرسش و پاسخ


جهت ثبت نظر ، ابتدا وارد سایت شوید یا ثبت نام نمایید


جهت ثبت نظر ، ابتدا وارد سایت شوید یا ثبت نام نمایید
ENamad logo-samandehi