https://gotoyazd.com

با ما تماس بگیرید : +98 (35) 3728 3090

رزرو هتل یزد

هتل ارگ جدید یزد

سفر به یزد در نوروز 98

تاریخ ثبت : 04 اسفند 1397 صفحه اصلی  »  وبلاگ  »  ساعات ورودی اماکن  »  سفر به یزد در نوروز 98
سفر به یزد در نوروز 98 سفر به یزد در نوروز 98

استان یزد در کنار استان های فارس و اصفهان، یک مثلث طلایی گردشگری و تاریخی ایران را شکل داده که از این رو، شهر تاریخی یزد جزو مقاصد اول گردشگران خارجی و داخلی است. اگر به دنبال یک شهر تاریخی برای گشت و گذار هستید و دوست دارید از شهری دیدن کنید که زندگی هنوز در دل بافت تاریخی آن جریان داشته باشد، پیشنهاد ما به شما سفر به یزد است.
با توجه به آب و هوای کویری یزد، بهترین زمان برای سفر به یزد ایام نوروز است؛ چرا که سردی زمستان رخت بربسته و گرمای سوزان کویر هنوز از راه نرسیده است.
با توجه به انبوه مسافرانی که از جای جای ایران به یزد سفر می کنند و امکان استفاده از خدمات شایسته به خوبی فراهم نمی شود، ما شرایطی را درنظر گرفتیم تا با استفاده از تورهای متنوع و اقامت در خانه های سنتی، بهترین فرصت برای یک سفر دلنشین و مناسب به یزد برایتان میسر شود.
در تور یزد ما ویژه نوروز ، می توانید از بافت تاریخی و بهترین اماکن دیدنی به همراه بهترین تورلیدرهای یزد بازدید کنید. اماکن تاریخی و دیدنی، هر کدام داستان و راز و رمزهایی را در دل خود دارند که راهنمایان تور برای شما بازگو خواهند کرد و در طول سفر همراه شما خواهند بود. همچنین ما در نوروز 98 شما را به تماشای کمپ های کویری برده و تلاش می کنیم تجربه ویژه ای را در رمل های کویری برایتان به یادگار بگذاریم.
امیدواریم سفری خاطره انگیز و به یادماندنی را برای شما رقم بزنیم.

برای اطلاعات بیشتر می توانید به صفحه تور یزد نوروز 98 مراجعه کنید.


پرسش و پاسخ


جهت ثبت نظر ، ابتدا وارد سایت شوید یا ثبت نام نمایید


جهت ثبت نظر ، ابتدا وارد سایت شوید یا ثبت نام نمایید
ENamad logo-samandehi