https://gotoyazd.com

با ما تماس بگیرید : +98 (35) 3728 3090

رزرو هتل یزد

هتل ارگ جدید یزد

آزمایشگاه مرکزی یزد

صفحه اصلی  »  خدمات ويژه یزد  »  آزمایشگاه مرکزی یزد
شهر : یزد
آدرس : یزد، خیابان طالقانی، روبروی آتش نشانی، آزمایشگاه مرکزی یزد
ساعت ارائه خدمات : زمان نوبت دهی: از ساعت 14 تا 19 _ زمان پذیرش و جوابدهی: از ساعت 7 تا 19
راه های دسترسی : 03537246969 و 2_03537257671

آزمایشگاه مرکزی یزد ، با مدیریت آقای خواجه افضلی در بلوار طالقانی یزد واقع شده که در سال 1370 احداث گردیده و تاکنون به خوبی توانسته خدمات آزمایشگاهی و درمانی مراجعین را انجام دهد. آزمایشگاه مرکزی یزد به دلیل اعلام نتایج درست و دقیق آزمایش ها و همچنین پایین بودن هزینه ها، همواره از آزمایشگاه های معتبر و مورد اعتماد مردم یزد بوده که همین امر سبب مراجعه بیماران غیربومی خصوصا مردم شهرهای جنوبی به این آزمایشگاه دولتی شده است.
ارائه خدمات آزمایشگاهی، مشاوره قبل از آزمایش، انجام آزمایش های قند، چربی، تیروئید، هورمونی، هماتولوژی، ایمونولوژی و... از جمله وظایف در نظر گرفته برای آزمایشگاه مرکزی یزد می باشد که این آزمایشگاه توانسته به نحو احسن به آنان عمل کرده و رضایت متقاضیان را کسب نماید.
آزمایشگاه مرکزی یزد دارای واحدهای مختلف پذیرش، جوابدهی، نمونه گیری اطفال، نمونه گیری بزرگسالان و همچنین بخش های میکروب شناسی، سرولوژی، هماتولوژی، بیوشیمی خون، قارچ شناسی و انگل شناسی، بیوشیمی ادرار و هورمون شناسی می باشد.

بیمه های طرف قرارداد با آزمایشگاه مرکزی یزد

  •  تأمین اجتماعی
  • خدمات درمانی
  • نیروهای مسلح

زمان مراجعه به آزمایشگاه مرکزی یزد

  • زمان نوبت دهی : از ساعت 14 الی 19
  • زمان پذیرش : از ساعت 7 الی 19
  • زمان جوابدهی : شنبه تا چهارشنبه از ساعت 7 الی 19 و پنج شنبه ها از ساعت 7 الی 13

همچنین لازم به ذکر است که علاوه بر مراجعه حضوری برای دریافت نتیجه آزمایش، می توان از طریق پایگاه اینترنتی به آدرس https://goo.gl/sr7WTy هم اقدام نمود.

آزمایشگاه مرکزی از آزمایشگاه های نزدیک به بیمارستان مادر و بیمارستان شهید رهنمون یزد می باشد و نیز شایان توجه است که اگر برای خدمات درمانی به یزد سفر کرده اید با رزرو هتل سنتی مظفر به راحتی می توانید به این مراکز دسترسی داشته باشید.

پشتيبان آنلاين سايت
پرسش و پاسخ


جهت ثبت نظر ، ابتدا وارد سایت شوید یا ثبت نام نمایید


جهت ثبت نظر ، ابتدا وارد سایت شوید یا ثبت نام نمایید
ENamad logo-samandehi