https://gotoyazd.com

با ما تماس بگیرید : +98 (35) 3728 3090

رزرو هتل یزد

هتل ارگ جدید یزد

باشگاه ورزشی اوج یزد

صفحه اصلی  »  خدمات ويژه یزد  »  باشگاه ورزشی اوج یزد
شهر : یزد
آدرس : شعبه ۱: یزد، خیابان کاشانی، بلوار امام جعفر صادق، کوچه شهید عظیمی، باشگاه ورزشی اوج یزد
ساعت ارائه خدمات : شعبه ۱: از ساعت ۸ الی 12:30 و از 15:30 تا ۲۱ _ شعبه ۲: از ساعت ۸ الی 24
راه های دسترسی : شعبه 1: 03538252551

باشگاه اوج یزد ، ارائه دهنده انواع ورزش های هوازی و تناسب اندام می باشد که با دو شعبه، در سطح شهر یزد به فعالیت خود ادامه می دهد. شعبه اول باشگاه ورزشی اوج یزد که با مساحت 450 متر مربع و با مدیریت خانم رضوانی اداره می شود، ویژه بانوان بوده و ورزش های متنوعی را در دو سانس صبح و عصر ارائه و آموزش می دهد. همچنین در شعبه دوم باشگاه ورزشی اوج یزد با مساحت 700 متر مربع، دو سانس صبح (ویژه بانوان) به مدیریت خانم رضوانی و عصر (ویژه آقایان) به مدیریت آقای دکتر جعفری برگزار می گردد.

اوج یزد با دارا بودن 3 سالن مجزا و ورزش های مختلفی نظیر: ایروبیک، یوگا، پیلاتس، TRX، برایتونیک، فیوژن فیتنس، بدنسازی، ایروفیتنس، کتل بل، برایتونیک، چربی سوزی، اسپینینگ، ایروبیک کودکان و خدمات ماساژ (ماساژ لاغری و ماساژ ریلکسیشن) توانسته به یکی از بهترین باشگاه های ورزشی یزد تبدیل شود.

باشگاه اوج

مجموعه ورزشی اوج یزد با کاملترین و مجهزترین دستگاه ها همانند: تجهیزات بدنسازی، دوچرخه اسپینینگ، تردمیل و با امکانات و خدماتی ویژه مثل: بوفه سلامتی، کلاس های خصوصی، مربی اختصاصی و ارائه برنامه غذایی، ورزش دوستان فراوانی را به این باشگاه جذب کرده و در سلامتی آنان نقش ویژه ای ایفا نموده است.

باشگاه اوج

باشگاه ورزشی اوج یزد برای کسب رضایت شما عزیزان، علاوه بر امکان کرایه سالن های ورزشی، تخفیفاتی خاص را برای برخی ارگان ها در نظر گرفته و سعی کرده تا بهترین شرایط را برای بهره مندی از این مجموعه فراهم نماید.

باشگاه اوج

چنانچه در هتل هایی نظیر هتل لاله و یا هتل داد یزد اقامت دارید، شعبه 1 باشگاه ورزشی اوج در نزدیکی شما قرار گرفته و همچنین هتل ارگ یزد ، هتل صفاییه و هتل فرهنگیان ، دسترسی شما را به شعبه 2 ورزشی اوج یزد سهولت بخشیده است.

شعب دیگر باشگاه ورزشی اوج یزد

شعبه ۲: بلوار امیرکبیر، کوچه جنب پمپ بنزین _ 035۳۸۲۱۸۱۰۷

 
پشتيبان آنلاين سايت
پرسش و پاسخ


جهت ثبت نظر ، ابتدا وارد سایت شوید یا ثبت نام نمایید


جهت ثبت نظر ، ابتدا وارد سایت شوید یا ثبت نام نمایید
ENamad logo-samandehi