https://gotoyazd.com

با ما تماس بگیرید : +98 (35) 3728 3090

رزرو هتل یزد

هتل ارگ جدید یزد

مجتمع تفریحی و گردشگری چشمه بوز (bowz)

صفحه اصلی  »  خدمات ويژه یزد  »  مجتمع تفریحی و گردشگری چشمه بوز (bowz)
شهر : یزد
آدرس : یزد، خضرآباد، داخل شهر خضرآباد، انتهای مزرعه بوز، مجتمع تفریحی و گردشگری چشمه بوز یزد
نوع جاذبه گردشگری : تفریحی
راه های دسترسی : 03532741414

مجتمع تفریحی گردشگری چشمه بوز در بخش خضرآباد یزد واقع شده است. آقایان عظیمی و کمالی مدیریت دهکده توریستی بوز را بر عهده دارند. این مجتمع با مساحت 7000 مترمربع و با داشتن سالن و امکاناتی عالی، آماده برگزاری و پذیرایی از اردوهای مختلف و تفریحات خانوادگی می باشد.

مجتمع تفریحی گردشگری چشمه بوز
با توجه به اینکه اردوگاه چشمه بوز، در روستای زیبای بوز و به دور از شهر و دغدغه های آن قرار گرفته، به محیطی مناسب و دلنشین برای تفریح در فضایی پاک در همه ایام سال تبدیل شده است که توانسته علاوه بر ارگان ها و مدارس، همشهریان و مسافران زیادی را به سوی خود جذب و لحظات خاطره انگیزی را برای آن ها خلق نماید. خوب است بدانید این روستا به دلیل واقع شدن میان دو کوه مرتفع، از مناطق ییلاقی و خوش آب و هوای یزد می باشد که باغ های بسیاری با درختان میوه نظیر زردآلو، توت، شاه توت، سیب، گردو، بادام و ... دارد.

مجتمع تفریحی گردشگری چشمه بوز
مجتمع گردشگری چشمه بوز یزد ، علاوه بر قرار گرفتن در دامنه کوه، یکی از باغ های سرسبز و زیبای خضرآباد را در برگرفته است که از این رو در این اردوگاه، شرایط برای کوهنوردی، بازی های دسته جمعی، گردش در باغی سرسبز، لذت چای آتیشی و غذاهایی خوشمزه که تماما با آتش طبخ می شوند، فراهم شده است.

مجتمع تفریحی گردشگری چشمه بوز

برای آشنایی بیشتر با یزد و شناخت حرفه ای این شهر باستانی و جهانی می توانید با تورهای یزد و تورهای کویرنوردی یزد همراه شوید.

پشتيبان آنلاين سايت
پرسش و پاسخ


جهت ثبت نظر ، ابتدا وارد سایت شوید یا ثبت نام نمایید


جهت ثبت نظر ، ابتدا وارد سایت شوید یا ثبت نام نمایید
ENamad logo-samandehi