https://gotoyazd.com

با ما تماس بگیرید : +98 (35) 3728 3090

رزرو هتل یزد

هتل ارگ جدید یزد

پارک شهدا یزد

صفحه اصلی  »  خدمات ويژه یزد  »  پارک شهدا یزد
شهر : یزد
آدرس : یزد، بلوار دهه فجر، میدان امام رضا (ع)، پارک شهدا یزد
نوع جاذبه گردشگری : تفریحی _ سرگرمی

پارک شهدا یزد با وسعت 255 هکتار بزرگترین پارک یزد می باشد که در سال 1356 در بافت جدید میدان امام رضا (ع) یزد احداث شده است. گونه غالب درختان سر به فلک کشیده این پارک شامل درخت نارون و کاج می شود که فضای پارک شهدا یزد را به طبیعتی زیبا و سرسبز تبدیل کرده است. حوض گرد و بسیار بزرگی در میان این پار قرار دارد که با انبوه ماهیان قرمز، توجه هر بیننده ای را به خوب جلب می کند. پارک شهدا یزد هر ساله میزبان گردشگران بومی و غیر بومی می باشد که امکان چادر زدن و استراحت را برای آنها فراهم نموده است. 

این پارک سرسبز بزرگ امکاناتی نظیر زمین بازی کودکان، آبنما، زمین والیبال، غرفه های رفاهی و تفریحی، ساختمان اداری، آبخوری، سرویس بهداشتی و ست ورزشی دارد به طوری که در پارک شهدا یزد فضاهای مناسبی برای همه ی افراد با سن های مختلف فراهم شده است تا از امکانات آن بهره برده و اوقات خوبی را در آن سپری کنند. 

در کنار لذت بردن از فضای دل انگیز پارک شهدا یزد می توانید از مکان های دیدنی و جاذبه های تاریخی یزد همچون مسجد جامع یزد ، زندان اسکندر، بازارهای سنتی یزد و ... که در نزدیکی آن واقع شده است، دیدن نمایید.

در هنگام اقامت در شهر جهانی یزد می توانید از تورهای یزدگردی ارزان قیمت و تورهای کویر نوردی ارزان و با کیفیت رادینا استفاده نمایید.       

پشتيبان آنلاين سايت
پرسش و پاسخ


جهت ثبت نظر ، ابتدا وارد سایت شوید یا ثبت نام نمایید


جهت ثبت نظر ، ابتدا وارد سایت شوید یا ثبت نام نمایید
ENamad logo-samandehi