https://gotoyazd.com

با ما تماس بگیرید : +98 (35) 3728 3090

رزرو هتل یزد

هتل ارگ جدید یزد

رستوران پاسارگاد یزد

صفحه اصلی  »  خدمات ويژه یزد  »  رستوران پاسارگاد یزد
شهر : یزد
آدرس : یزد، خیابان کاشانی، حد فاصل مسجد اتابکی و پارک هفتم تیر، رستوران پاسارگاد یزد
ساعت ارائه خدمات : از ساعت 11 تا 16 _ از ساعت 19 تا 23:30
راه های دسترسی : 3_03538262652

رستوران پاسارگاد یزد واقع در خیابان آیت الله کاشانی، با مدیریت آقای میرفخر الدینی درسال 1386 دایر گردیده است. این رستوران با ظرفیت 100 نفر همه روزه با پرسنلی کارآزموده و مجرب، آماده سرو ناهار و شام و انجام سفارشات مجالس شما میهمانان گرامی می باشد.

رستوران پاسارگارد
منوی رستوران پاسارگاد یزد به دو زبان فارسی و انگلیسی تهیه شده است. در این منو می توان انواع چلوجوجه، چلوکباب های خوشمزه و ... را یافت که از بهترین مواد اولیه طبخ می شود. ما باقالی پلو با ماهیچه مخصوص این رستوران را که غذای ویژه پنج شنبه ها است، به شما پیشنهاد می کنیم تا طعم خاص و بی نظیری از غذاهای ایرانی را تجربه کنید.
 اگر غذاهای گیاهی در وعده های ناهار و شام شما نقش مهمی دارد، رستوران پاسارگاد می تواند پاسخگوی این طبع شما نیز باشد؛ البته برای سرو غذاهای گیاهی، رزرو گروهی و یا دربست این رستوران نیاز به هماهنگی قبلی می باشد.

رستوران پاسارگارد

اگر در هتل روشن یزد و یا هتل داد یزد اقامت دارید؛ رستوران پاسارگاد، گزینه مناسبی برای جلب رضایت شما و انتخابی صحیح برای سلایق متفاوت و قابل احترامتان است.
همچنین می توانید از جاذبه های دیدنی یزد نظیر موزه قصر آیینه و آتشکده یزد که در نزدیکی این رستوران واقع شده است، دیدن کنید.

پشتيبان آنلاين سايت
پرسش و پاسخ


جهت ثبت نظر ، ابتدا وارد سایت شوید یا ثبت نام نمایید


جهت ثبت نظر ، ابتدا وارد سایت شوید یا ثبت نام نمایید
ENamad logo-samandehi