https://gotoyazd.com

با ما تماس بگیرید : +98 (35) 3728 3090

رزرو هتل یزد

هتل ارگ جدید یزد

فرهنگسرای شهرداری یزد

صفحه اصلی  »  خدمات ويژه یزد  »  فرهنگسرای شهرداری یزد
شهر : یزد
آدرس : یزد، بلوار شهید صدوقی، فرهنگسرای شهرداری یزد
ساعت ارائه خدمات : از ساعت 7:15 تا ساعت 14:30
راه های دسترسی : 03537254444

فرهنگسرای شهرداری یزد در بلوار شهید صدوقی قرار گرفته و با یک سالن 362 نفر، با مدیریت آقای زارع اداره می شود. این فرهنگسرا یکی از معروفترین مکان های فرهنگی در استان یزد است که فعالیت های گوناگونی از قبیل: برگزاری کنفرانس، همایش و گردهمایی، موسیقی و کنسرت، فعالیت های فرهنگی، رویدادهای مناسبتی و دوره های آموزشی در این مرکز برگزار می گردد.
سالن شهرداری یزد با امکاناتی نظیر سیستم صوتی، پروژکتور و اتاق کنترل توانسته بهترین شرایط را برای مراجعه کنندگان خود فراهم نماید و میزبان سازمان ها و ادارات دولتی، سازمان های خصوصی، اشخاص و NGO ها باشد.
همچنین فرهنگسرای شهرداری یزد برگزار کننده رویدادهای خاصی نظیر طرح «سلام زندگی و قرآن در زندگی» نیز می باشد که هر هفته در روزهای یکشنبه و چهارشنبه، پذیرای علاقه مندان به این حوزه است؛ البته لازم به ذکر است که برای برگزاری تمامی رویدادها، مجوز اداره ارشاد و اماکن ضروری می باشد.
فرهنگسرای شهرداری یزد در نزدیکی به بافت قدیمی و مرکز شهر قرار گرفته و از این رو دسترسی مسافران را به اماکنی نظیر مجتمع تجاری ستاره، مجموعه امیر چخماق و هتل سنتی مظفر یزد سهولت بخشیده است.

پشتيبان آنلاين سايت
پرسش و پاسخ


جهت ثبت نظر ، ابتدا وارد سایت شوید یا ثبت نام نمایید


جهت ثبت نظر ، ابتدا وارد سایت شوید یا ثبت نام نمایید
ENamad logo-samandehi