https://gotoyazd.com

با ما تماس بگیرید : +98 (35) 3728 3090

رزرو هتل یزد

هتل ارگ جدید یزد

پردیس شهیدان پاکنژاد یزد

صفحه اصلی  »  خدمات ويژه یزد  »  پردیس شهیدان پاکنژاد یزد
شهر : یزد
آدرس : یزد، میدان امام حسین، ابتدای بلوار دانشجو، پردیس شهیدان پاکنژاد یزد
ساعت ارائه خدمات : از ساعت 8 تا ساعت 15
روز بازدید : شنبه تا چهارشنبه
راه های دسترسی : 2 _03536234031

پردیس شهیدان پاکنژاد دانشگاه فرهنگیان یزد که مردم یزد آن را اغلب با عنوان سالن تربیت معلم یزد می شناسند، در ابتدای بلوار دانشجو قرار دارد. کار ساخت این مجموعه فرهنگی که صرفا هدف از ایجاد آن، استفاده و آموزش معلمان بوده، در سال 1368 به پایان رسیده و اکنون مدیریت آن را دکتر فضل الله رضایی اردانی بر عهده دارد.
پردیس شهیدان پاکنژاد دارای یک سالن تئاتر با ظرفیت 726 نفر می باشد که مجهز به سیستم صوتی، پروژکتور و اتاق کنترل است. همچنین این سالن فضایی مناسب برای برگزاری فعالیت های فرهنگی و علمی نظیر همایش و گردهمایی، کنفرانس، دوره های آموزشی، موسیقی و کنسرت و ... می باشد که سازمان ها و ادارات دولتی، خصوصی، اشخاص و گروه های هنری می توانند برگزار کننده ی این مراسم باشند؛ البته اجرای همه این مراسم نیاز به مجوز رسمی از اداره اماکن نیروی انتظامی دارد. نکته قابل ذکر دیگر اینکه مراسم های تودیع و معارفه مسئولین کشوری نیز در سالن تربیت معلم شهید پاکنژاد برگزار می گردد.
در پردیس تربیت معلم پاکنژاد یزد امکانات ورزشی زیادی نیز مانند زمین چمنی، سالن والیبال، بستکبال، تنیس، فوتبال دستی و ... برای رشته های مختلف ایجاد شده است که علاقه مندان با کسب اطلاع از برنامه های ورزشی این مرکز می توانند از این امکانات استفاده نمایند.

چنانچه برای شرکت در کنفرانس و یا همایشی به سالن تربیت معلم یزد دعوت شدید، هتل جهانگردی یزد و هتل صفاییه که در نزدیکی این سالن قرار دارند، گزینه ای مناسب برای اقامت شما می باشند.

پشتيبان آنلاين سايت
پرسش و پاسخ


جهت ثبت نظر ، ابتدا وارد سایت شوید یا ثبت نام نمایید


جهت ثبت نظر ، ابتدا وارد سایت شوید یا ثبت نام نمایید
ENamad logo-samandehi