https://gotoyazd.com

با ما تماس بگیرید : +98 (35) 3728 3090

رزرو هتل یزد

هتل ارگ جدید یزد

قصر بازی ستاره یزد

صفحه اصلی  »  خدمات ويژه یزد  »  قصر بازی ستاره یزد
شهر : یزد
آدرس : یزد، صفاییه، مهرآوران، بلوار طراوت، برج یاقوت (برج دوقلو)، روبروی مجتمع پاسارگاد، جنب املاک فراز، قصر بازی ستاره یزد
ساعت ارائه خدمات : فعلا دایر نمی باشد

قصر بازی ستاره یزد ، محیطی سرپوشیده، امن و مجهز برای سرگرمی و بازی نونهالان و کودکان است که در بافت جدید شهر یزد و در منطقه صفاییه واقع شده است. این مرکز با فراهم نمودن امکانات و وسایل سرگرم کننده بسیاری نظیر: استخر شن، استخر توپ، ایرهاکی، ترامپولین، سرسره، تاب، سطح شیب دار، ماشین پلاسما، تکان دهنده موزیکال، کلبه و آشپزخانه مجهز، چرخ و فلک، الاکلنگ و نیز بازی های فكری مؤثر برای خلاقیت و تمرکز، سعی کرده تا بهترین شرایط را برای تفریح فرزندان دلبندتان فراهم نماید.

قصر بازی ستاره یزد

چنانچه شما والدین گرامی با مشغله های فراوانی روبرو هستید و یا مایلید تا زمینه ای برای بازی و سرگرمی دلبندتان در کنار دیگر بچه ها مهیا کنید، قصر ستاره یزد با نگهداری ساعتی از کودکتان، این نگرانی شما را برطرف کرده است. این مرکز تفریحی، مناسب برای سنین 2 تا 12 سال می باشد و آماده انعقاد قرارداد و همكاری با پیش دبستانی، مهد كودک، مدارس و سایر ارگان ها و مؤسسات با تخفیفات ویژه است.

قصر بازی ستاره یزد

اگر در هتل ارگ و یا هتل راه و ما اقامت دارید، شهر بازی قصر ستاره در نزدیکی این هتل ها قرار گرفته که می تواند لحظات شادی را برای فرزندانتان بوجود بیاورد.

پشتيبان آنلاين سايت
پرسش و پاسخ


جهت ثبت نظر ، ابتدا وارد سایت شوید یا ثبت نام نمایید


جهت ثبت نظر ، ابتدا وارد سایت شوید یا ثبت نام نمایید
ENamad logo-samandehi