https://gotoyazd.com

با ما تماس بگیرید : +98 (35) 3728 3090

رزرو هتل یزد

هتل ارگ جدید یزد

رستوران سادات اخوی یزد

صفحه اصلی  »  خدمات ويژه یزد  »  رستوران سادات اخوی یزد
شهر : یزد
آدرس : بلوار دانشجو، نرسیده به میدان شهدای محراب، رستوران سادات اخوی یزد
ساعت ارائه خدمات : از ساعت 12 تا 24
راه های دسترسی : 03538247088

رستوران سادات اخوی یزد در بافت جدید شهر و در بلوار دانشجو واقع شده است. این رستوران در سال 1357 با مدیریت آقایان سید علی مجلسی و سید جعفر مجلسی افتتاح و بارها در آن، تغییراتی ایجاد گردیده است. این رستوران تاکنون با ارائه بهترین و باکیفیت ترین غذاها توانسته به خوبی از مهمانان خود پذیرایی کرده و آنان را از مشتریان همیشگی خود سازد.

سادات اخوی

رستوران سادات اخوی ، دارای سه سالن با ظرفیت 600 نفر می باشد که با توجه به ظرفیت قابل قبول و امکان طبخ غذا به مقدار زیاد، شرایط رزرو رستوران به صورت گروهی و یا دربست برای برگزاری جشن ها و مراسم های مختلف را فراهم کرده است.

سادات اخوی

منوی رستوران سادات اخوی انواع غذاهای ایرانی و فرنگی نظیر چلو قفقازی، چلو جوجه، مرغ سرخ شده، چلو میگو، شیرین پلو، کباب برگ، کباب چنجه، قیمه بادمجان، فسنجان، قورمه سبزی، ماهیچه و ... را شامل می شود و همچنین مشتریان می توانند از منوی این رستوران سالادها و مخلفات متنوع و خوشمزه ای را انتخاب کرده و همراه با غذای خود میل نمایند یا سفارش داده تا برایشان ارسال شود.

سادات اخوی
رستوران سادات اخوی از رستوران های معروف یزد می باشد که حدود چهل سال افتخار خدمت رسانی به مردم را داشته و همواره کوشیده تا رضایت کامل مهمانان خود را کسب کند و خالق لحظاتی به یادماندنی برای آنان باشد.

پشتيبان آنلاين سايت
پرسش و پاسخ


جهت ثبت نظر ، ابتدا وارد سایت شوید یا ثبت نام نمایید


جهت ثبت نظر ، ابتدا وارد سایت شوید یا ثبت نام نمایید
ENamad logo-samandehi