https://gotoyazd.com

با ما تماس بگیرید : +98 (35) 3728 3090

رزرو هتل یزد

هتل ارگ جدید یزد

مرکز ماساژ پنجه طلایی

صفحه اصلی  »  خدمات ويژه یزد  »  << باشگاه های ورزشی یزد  »  مرکز ماساژ پنجه طلایی
شهر : یزد
آدرس : یزد، صفائیه، میدان اطلسی، خیابان عدالت، عدالت 5، مرکز ماساژ پنجه طلایی یزد
ساعت ارائه خدمات : بانوان: از ساعت 8 تا 15 _ آقایان: از ساعت 16 تا 22
راه های دسترسی : 03538277556

بعد از یک روز سخت کاری و یا بعد استرس طولانی ناشی از امتحان های مختلف، یک ماساژ ، همه خستگی و استرس ها را از شما دور می کند.
مرکز ماساژ پنجه طلایی یزد ، توسط آقای مرتضی پنجه مدیریت می شود. آقای پنجه با 14 سال سابقه کاری، علاوه بر ارائه خدمات ماساژ، کلاس های آموزشی برگزار می کنند که پس از طی دوره به تمامی شرکت کنندگان گواهی معتبر بین المللی اعطا می شود. همچنین لازم به ذکر است که تیم مجرب مرکز ماساژ پنجه طلایی ، دارای مجوز از سازمان های فنی و حرفه ای کشور ، فدراسیون پزشکی و ورزشی کشور و نیز اتحادیه طب سنتی و ماساژ تایلند می باشد. 
این مرکز ماساژ حرفه ای، با 5 شعبه در سراسر یزد، خدمت رسانی به تمامی مراجعین را سهولت بخشیده است. همچنین مرکز ماساژ پنجه طلایی یکی از بهترین مراکز خدمات ماساژ در یزد می باشد که با توجه به سلیقه افراد، انواع ماساژ را به مراجعه کنندگان ارائه می دهد؛ ماساژهای سوئدی، ماساژ تایلندی، ماساژ سنگ داغ، ماساژ با شکلات داغ، ماساژ تخصصی mp و... از جمله ماساژهای متنوعی هستند که توسط مرکز ماساژ پنجه طلایی انجام می شوند. 
مرکز ماساژ پنجه طلایی یزد علاوه بر انواع ماساژ ریلکسی، ارائه دهنده خدمات و ماساژهای ویژه برای افراد مبتلا به پارکینسون می باشد که همین تنوع در ارائه خدمات و توجه به نیاز مشتری، ماساژ پنجه طلایی را در میان دیگر رقیبان منحصر به فرد کرده است.

شعب دیگر مرکز ماساژ پنجه طلایی یزد

آدرس شعبه یک: بلوار شهید قندی، شهید قندی 4

آدرس شعبه دو: بلوار دخمه، هتل ارگ جدید

آدرس شعبه سه: میدان ابوالفضل، هتل تهرانی

آدرس شعبه چهار: میدان آزادی، خیابان مطهری، هتل مظفر

پشتيبان آنلاين سايت
پرسش و پاسخ


جهت ثبت نظر ، ابتدا وارد سایت شوید یا ثبت نام نمایید


جهت ثبت نظر ، ابتدا وارد سایت شوید یا ثبت نام نمایید
ENamad logo-samandehi