https://gotoyazd.com

با ما تماس بگیرید : +98 (35) 3728 3090

رزرو هتل یزد

هتل ارگ جدید یزد

باشگاه بیلیارد شهباز

صفحه اصلی  »  خدمات ويژه یزد  »  مراكز تفریحی-ورزشی-فرهنگی یزد » مجتمع های ورزشی یزد »  باشگاه های ورزشی یزد  »  باشگاه بیلیارد شهباز
شهر : یزد
آدرس : یزد، صفائیه، بلوار شهیدان اشرف، چهار راه بوستان، باشگاه بیلیارد شهباز
ساعت ارائه خدمات : از ساعت 9 الی 2 بامداد
راه های دسترسی : 035-38284447

باشگاه بیلیارد شهباز یزد یکی از بهترین باشگاه های بیلیارد است که به مدیریت آقای موجکار اداره می شود. این باشگاه در کنار برگزاری کلاس های بیلیارد برای عموم، به اجرای مسابقات اسنوکر و ایت بال برای افراد حرفه ای نیز می پردازد.

همچنین این باشگاه در کنار بیلیارد ، برای علاقه مندان به دارت، تجهیزات آن را هم فراهم کرده است. همچنین این باشگاه بیلیارد یزد علاوه بر سالن اصلی، یک سالن VIP دارد که برای رزرو طرفداران بیلیارد مهیا شده است.

باشگاه بیلیارد شهباز
باشگاه بیلیارد شهباز ، کافی شاپی را برای رفاه حال ورزشکاران و مراجعین عزیز در نظر گرفته که در آن انواع نوشیدنی های سرد و گرم و صبحانه سرو می شود. فضای آرامش بخش این باشگاه، یک مکان ایده آل برای فراموش کردن هیاهو و خستگی های روزمره می باشد.

باشگاه بیلیارد شهباز

باشگاه شهباز یزد برای کسانی که در این رشته ورزشی آماتور هستند نیز آموزش هایی را به صورت رایگان در نظر گرفته است. همچنین کادر حرفه ای و تجهیزات عالی و درجه یک این باشگاه، تمام شرایط را برای یک بیلیاردباز حرفه ای بودن فراهم کرده است.

باشگاه بیلیارد شهباز

پشتيبان آنلاين سايت
پرسش و پاسخ


جهت ثبت نظر ، ابتدا وارد سایت شوید یا ثبت نام نمایید


جهت ثبت نظر ، ابتدا وارد سایت شوید یا ثبت نام نمایید
ENamad logo-samandehi