https://gotoyazd.com

با ما تماس بگیرید : +98 (35) 3728 3090

رزرو هتل یزد

هتل ارگ جدید یزد

شهربازی سرپوشیده یویو

صفحه اصلی  »  خدمات ويژه یزد  »  شهربازی سرپوشیده یویو
شهر : یزد
آدرس : یزد، صفائیه، میدان ریاضی، به سمت میدان اطلسی، اولین کوچه سمت راست، کوچه 26 شهید قندی
ساعت ارائه خدمات : فعلاً دایر نمی باشد.

شهر کودک یویو با مدیریت خانم دهقان در سال 96 فعالیت خود را آغاز نموده است. این مجموعه تفریحی، فضایی رنگارنگ و ایمن را برای بازی و سرگرمی کودکان مهیا کرده است.
بازی و جست و خیز کودکان در رشد و یادگیری آن ها نقش مهمی را ایفا می کند؛ بنابراین این خانه بازی کودک، بستری مناسب برای سرگرمی های مختلف خردسالان می باشد.

شهربازی سرپوشیده یویو
شهر کودک یویو یزد ، دارای تجهیزاتی نظیر تاب، سرسره، استخر توپ، بازی های فکری، ترامپولین و... می باشد. این شهربازی سرپوشیده کودک برای آموزش قوانین و شغل های متفاوت نیز اتاقک مشاغل و شهرک ترافیک در نظر گرفته که علاوه بر کودکان برای والدین آن ها هم جالب و سرگرم کننده به نظر می رسد.

شهربازی سرپوشیده یویو

گریم حیوانات مختلف روی صورت نیز از دیگر بخش های مورد علاقه کودکان است که در این مجموعه انجام می شود.
بعد از فعالیت زیاد، بچه ها نیاز به نوشیدنی و یا یک خوراکی دارند که انرژی از دست رفته را به آن ها برگرداند؛ بنابراین شما در مجموعه یویو می توانید کیک، آبمیوه و شیر را برای دلبندانتان تهیه کنید.

شهربازی سرپوشیده یویو

شایان ذکر است که شهربازی سرپوشیده یویو به مراکز خرید مدرن یزد همانند « پاساژ صدف » و « مرکز خرید آریا » نزدیک بوده و چنانچه در هتل های « راه و ما »، « صفاییه » و « فرهنگیان » اقامت داشته باشید، این مجموعه بازی گزینه ای مناسب برای کودکان شما می باشد.

پشتيبان آنلاين سايت
پرسش و پاسخ


جهت ثبت نظر ، ابتدا وارد سایت شوید یا ثبت نام نمایید


جهت ثبت نظر ، ابتدا وارد سایت شوید یا ثبت نام نمایید
ENamad logo-samandehi