https://gotoyazd.com

با ما تماس بگیرید : +98 (35) 3728 3090

رزرو هتل یزد

هتل ارگ جدید یزد

حلوا ارده آب حیات

صفحه اصلی  »  سوغات یزد  »  حلوا ارده آب حیات
شهر : یزد
آدرس : یزد، بلوار جمهوری اسلامی، روبروی بانک ملی شعبه غدیر، حلوایی و فرآورده های کنجدی حاج حسین آب حیات
ساعت ارائه خدمات : از ساعت 6 الی 23
روز بازدید : همه روزه به جز تاسوعا و عاشورا
راه های دسترسی : ۰۳۵۳۵۲۵۶۹۴۶ _ ۰۳۵۳۵۲۲۵۶۵۰

فروشگاه حلوایی و فرآورده های کنجدی آب حیات یزد، در سال 1298 تأسیس شده و یکی از معروف ترین و خوش نام ترین فروشگاه ها در زمینه کنجد و فرآورده های آن است. حلوایی آب حیات یزد قریب به یکصد سال است که تولید و عرضه کننده فرآورده های کنجدی در یزد می باشد و هم اکنون نیز به شهرت ملی و جهانی نائل آمده است.


بنیان گذار حلوایی آب حیات ، حاج شکرالله حلوایی ( ملقب به آب حیات ) بوده که با پشتکار و تلاش بسیار از دوران نوجوانی توانسته در کار خود موفق شود و به عنوان یکی از حلواسازان تاریخ ایران و مشاهیر یزد در اذهان مردم جاودان گردد. فرزندان این بزرگوار در ادامه راه پدر، به تولید و عرضه حلوا و فرآورده های کنجدی درجه یک و طبیعی پرداختند تا نام نیک آب حیات را زنده نگه دارند.


مدیریت حلوایی حاج حسین آب حیات از دهه پنجاه تاکنون بر عهده حاج مجید آب حیات می باشد که به عنوان نسل سوم از حاج شکرالله آب حیات در زمینه تولید و فرآوری محصولات کنجدی نظیر روغن کنجد تصفیه شده بدون بو، ارده ممتاز، روغن کنجد بکر با بو، روغن ارده، شیره شکر، دانه کنجدی سیاه بسته بندی شده، فوکاپیت و... شهره عام و خاص گشته است.


کیفیت عالی حلوا ارده و فرآورده های کنجدی این تولیدی باعث شده تا گردشگران آن را به عنوان سوغات به شهر خود برده و از طعم بی نظیر آن لذت ببرند. همچنین این مرکز علاوه بر فرآورده های کنجدی ، به عرضه فالوده یزدی ، بستنی و آبمیوه نیز می پردازد.


دفتر مرکزی حلوایی و فرآورده های کنجدی حاج حسین آب حیات یزد ، در بلوار جمهوری واقع شده که به هتل هایی نظیر هتل زنبق، هتل پارسیان آزادی و هتل خاتم یزد نزدیک است.
خوب است بدانید که این فروشگاه در حیطه صادرات هم فعالیت می کند و آماده پذیرش سفارشات و ارسال محصولات کنجدی به سراسر دنیاست.

پشتيبان آنلاين سايت
پرسش و پاسخ


جهت ثبت نظر ، ابتدا وارد سایت شوید یا ثبت نام نمایید
توسط یوسف سیفی در تاریخ 27 اسفند 1400
سلام نحوه سفارش محصولات چیست؟


جهت ثبت نظر ، ابتدا وارد سایت شوید یا ثبت نام نمایید
ENamad logo-samandehi