https://gotoyazd.com

با ما تماس بگیرید : +98 (35) 3728 3090

رزرو هتل یزد

هتل ارگ جدید یزد

پارک باغچه ذهن یزد

صفحه اصلی  »  خدمات ويژه یزد  »  پارک باغچه ذهن یزد
شهر : یزد
آدرس : یزد، خیابان مهدی، روبروی مسجد صاحب الزمان، کوچه شهید ضیاء شریف، پارک باغچه ذهن
ساعت ارائه خدمات : همه روزه از ساعت 8:30 الی 12 و از 16 الی 21
راه های دسترسی : 3-03536278880

پارک باغچه ذهن ، یک مکان برای بازی، آموزش، یادگیری است که در سال 1396 با مدیریت آقای دکتر رادمنش افتتاح شده است.

باغچه ذهن

این مرکز با هدف رشد و پرورش خلاقیت و هوش، افزایش دقت و تمرکز، رفع اختلالات یادگیری و... فعالیت خود را آغاز کرده و با کادری متشکل از اساتید دانشگاه و روانشناسان به یاری خانواده ها شتافته است. برنامه های جذاب پارک باغچه ذهن باعث شده این مرکز عنوان بزرگترین پارک تقویت هوش، دقت، تمرکز و رفع اختلالات کودکان در کشور را از آن خود کند.

باغچه ذهن

این مجموعه بازی در کنار برنامه های دقیقی که دارد، پرسنلی آزموده و مهربان دارد که همه کودکان را مجذوب این پارک می کند. تور تعادل، لاین دقت و تمرکز، ماز، هاکی ، پینگ پنگ خاص و بازی های حوزه پرتابی از جمله بازی های باغچه ذهن یزد هستند.

باغچه ذهن

این مجموعه برای خرید اسباب بازی، یک فروشگاه در نظر گرفته که والدین می توانند بدون نگرانی و با مشورت کارشناس مجموعه، بازی مناسب فرزند خود را انتخاب و خریداری کنند. این مرکز هدفمند، علاوه بر کودکان، کلاس هایی در جهت تربیت آن ها برای والدین نیز ترتیب داده تا بتوانند رابطه ای مؤثر و خوب با فرزندانشان برقرار کنند.

باغچه ذهن

شایان ذکر است که در بازی های هیجان انگیز باغچه ذهن ، والدین می توانند با بچه ها بازی کنند و خاطره ای به یادماندنی را خلق نمایند. پارک باغچه ذهن برای ارائه خدمات کامل و چشمگیر، سالنی با ظرفیت 200 نفر در نظر گرفته که یک انتخاب ایده آل برای برگزاری تولدها و دورهمی های خانوادگی می باشد.

باغچه ذهن

پشتيبان آنلاين سايت
پرسش و پاسخ


جهت ثبت نظر ، ابتدا وارد سایت شوید یا ثبت نام نمایید


جهت ثبت نظر ، ابتدا وارد سایت شوید یا ثبت نام نمایید
ENamad logo-samandehi