https://gotoyazd.com

با ما تماس بگیرید : +98 (35) 3728 3090

رزرو هتل یزد

هتل ارگ جدید یزد

نمایش شیخ صنعان در یزد

صفحه اصلی  »  خدمات ويژه یزد  »  نمایش شیخ صنعان در یزد
شهر : یزد
آدرس : یزد، خیابان شهید رجائی، باغ دولت آباد
ساعت ارائه خدمات : 21:30
روز بازدید : تیرماه
راه های دسترسی : 09052510117

یکی از زیباترین داستان های منظومه منطق الطیر عطار نیشابوری، داستان شیخ صنعان است که در ادبیات عرفانی همیشه مورد توجه عام و خاص قرار گرفته و با اوج و فرود فراوان، همواره یکی از داستان های جذاب به شمار می رفته است. از این رو برای به تصویر کشیدن این داستان در یزد، تئاتری تحت عنوان « نمایش موسیقایی شیخ صنعان» در نظر گرفته شده که با کارگردانی امیررضا وزیری، یکی از بهترین بازیگران یزدی، در مجموعه تاریخی و سرسبز باغ دولت آباد یزد اجرا خواهد شد.

کنسرت نمایش شیخ صنعان در یزد

سید‌امیر زکی‌پور و سعید شهریار، به ترتیب به عنوان دستیار و مشاور کارگردان و همچنین علیرضا سهیلی به عنوان آهنگساز در این نمایش حضور دارند.

کنسرت نمایش شیخ صنعان در یزد

لازم به یادآوری است که طراحی و نویسندگی این اثر هنری زیبا توسط امیررضا وزیری انجام شده و بازیگرانی نظیر امیر صاحب‌جلال، منیره صادقیان، سیدمرتضی فخرموسوی، لیلا مفیدی، مریم پاکزادمقدم، وحید ملک‌ثابت و بهناز باقری در این نمایش نقش آفرینی خواهند کرد.

تئاتر شیخ صنعان در یزد

کنسرت نمایش « شیخ صنعان » با تهیه کنندگی شرکت گردشگری سفرهای رادینا، در تیرماه و در باغ دولت آباد یزد برگزار می گردد و علاقه مندان می توانند برای رزرو بلیط به سایت kianticket.com مراجعه نموده و نسبت به خرید آن اقدام نمایند.

پشتيبان آنلاين سايت
پرسش و پاسخ


جهت ثبت نظر ، ابتدا وارد سایت شوید یا ثبت نام نمایید


جهت ثبت نظر ، ابتدا وارد سایت شوید یا ثبت نام نمایید
ENamad logo-samandehi