https://gotoyazd.com

با ما تماس بگیرید : +98 (35) 3728 3090

رزرو هتل یزد

هتل ارگ جدید یزد

غذای بیرون بر آراد یزد

صفحه اصلی  »  خدمات ويژه یزد  »  غذای بیرون بر آراد یزد
شهر : یزد
آدرس : یزد، صفائیه، بلوار پرفسور حسابی، حدفاصل سوپر سان و نعل اسبی، غذای بیرون بر آراد یزد
ساعت ارائه خدمات : فعلاً دایر نمی باشد.

غذای بیرون بر آراد یزد با مدیریت آقای رجول در سال 1398 افتتاح شده است. این بیرون بر در بافت جدید شهر یزد واقع شده و با استفاده از مواد اولیه باکیفیت و مرغوب، غذاهایی متنوع و خوشمزه را به مشتریان ارائه می دهد.

بیرون بر آراد یزد
کترینگ آراد یزد برای اولین بار در استان، غذاهای سنتی و خانگی را علاوه بر پرسی، به صورت وزنی و کیلویی نیز عرضه می کند و از این رو افراد می توانند با خیالی راحت از مبلغی که پرداخت می کنند، دقیقاً به همان میزان غذا دریافت نمایند.

بیرون بر آراد یزد
این مرکز با منویی از غذاهای مختلف نظیر: خوراک مرغ عربی، خورشت کرفس، کوفته تبریزی، کیما، قلیه ماهی، سوپ، قرمه سبزی، به آلو، قیمه سیب زمینی، قیمه بادمجان، مرغ، کباب دیگی، مسما بادمجان، کشک و بادمجان، کوفته تبریزی، ماهیچه، ته چین مرغ زعفرانی، پیش غذا، انواع نوشیدنی و... پاسخگوی همه سلایق است.

بیرون بر آراد یزد
بیرون بر آراد یزد با پذیرش سفارشات نامحدود ناهار و شام، برای دورهمی و مجالس بزرگ و کوچک، آماده ارائه لذیذترین غذاها می باشد.

بیرون بر آراد یزد
با انتخاب غذای بیرون بر آراد می توان قبل از خرید غذا آن را رؤیت کرد و حتی در زمان سرو غذا در آنجا حضور داشت. همچنین کسانی که تمایل دارند تا غذا با پیک برایشان ارسال شود، این امکان وجود دارد و براحتی می توانند در اسرع وقت سفارش خود را تحویل بگیرند.
لازم به ذکر است که برای سفارش تعداد زیاد غذا و مطمئن بودن از دریافت آن ها در زمان مقرر، می بایست که حتماً 24 ساعت از قبل با بیرون بر آراد هماهنگی صورت گیرد.

پشتيبان آنلاين سايت
پرسش و پاسخ


جهت ثبت نظر ، ابتدا وارد سایت شوید یا ثبت نام نمایید


جهت ثبت نظر ، ابتدا وارد سایت شوید یا ثبت نام نمایید
ENamad logo-samandehi