https://gotoyazd.com

با ما تماس بگیرید : +98 (35) 3728 3090

رزرو هتل یزد

هتل ارگ جدید یزد

تولیدی حلواارده شکری بارپاز ( بهجتی )

صفحه اصلی  »  سوغات یزد  »  تولیدی حلواارده شکری بارپاز ( بهجتی )
شهر : اردکان
آدرس : اردکان، بلوار شهید عاصی زاده، روبروی هتل کاریز، تولیدی حلواارده شکری بارپاز
ساعت ارائه خدمات : نیمه اول سال: از ساعت 9 الی 13 و از 17 الی 20 _ نیمه دوم سال: از ساعت 8 الی 12 و از 16 الی 19
راه های دسترسی : 03532227619

تولیدی حلواارده شکری ممتاز بارپاز (مجلسی) اردکان ، با مدیریت آقای حاج عباس بهجتی در سال 1358 افتتاح شده است. تولیدی حلواارده شکری بهجتی اردکان با بکارگیری آخرین استانداردهای بهداشتی و کیفی تولید و همچنین مرغوب ترین کنجدهای ایرانی، به عرضه انواع محصولات متنوع کنجدی نظیر: حلواارده، ارده، روغن ارده، ارده شکلاتی و کرم ارده می پردازد.

حلوا ارده بارپاز (بهجتی)
این تولیدی با 30 سال سابقه فعالیت در حیطه تولید فرآورده های کنجدی، پذیرنده تمامی سفارشات مشتریان خود است. حلواارده بارپاز با تولید محصولات ممتاز و درجه یک و همچنین ارسال آن ها به استان های سراسر کشور مانند: قم، تهران، مركزی، مازندران، اصفهان، قزوین، آذربایجان شرقی، زنجان و... بهترین ها را در اختیار مصرف كنندگان محصولات کنجدی قرار می دهد.

حلوا ارده بارپاز یزد
یکی از ویژگی های بارزی که در مرکز تولیدی بارپاز اردکان وجود دارد و باعث شده تا محصول نهایی از کیفیت مطلوب تری برخوردار باشد، این است که تمامی مراحل تولید و فرآوری محصولات کنجدی در یک کارگاه و تحت نظر یک مدیریت انجام  می شود.

لازم به ذکر است که در راستای عادت دیرینه مشتری مداری این مرکز و کسب رضایت مشتریان، تمامی محصولات تولیدی بارپاز در وزن های مختلف به بازار عرضه می گردد.

پشتيبان آنلاين سايت
پرسش و پاسخ


جهت ثبت نظر ، ابتدا وارد سایت شوید یا ثبت نام نمایید


جهت ثبت نظر ، ابتدا وارد سایت شوید یا ثبت نام نمایید
ENamad logo-samandehi