https://gotoyazd.com

با ما تماس بگیرید : +98 (35) 3728 3090

رزرو هتل یزد

هتل ارگ جدید یزد

تور یزد شب یلدا 96 ( دو شب و سه روز)

صفحه اصلی  »  تورها  »  تور یزد گردی  »  تور یزد شب یلدا 96 ( دو شب و سه روز)
رزرو / خرید آنلاین
0 تومان
سفری رویایی را با رادینا تجربه کنید

تور یزد ویژه شب یلدا

گشت ویژه تور شب یلدا شامل  بازدید از جاذبه های زیر است:

میبد، چک چک، خرانق

مهریز، کاروانسرای زین الدین، سریزد

تور یزدگردی

مراسم ویژه شب یلدا ( دف نوازی، موسیقی زنده، شب شعر، شاهنامه خوانی و پذیرایی )

لوازم پیشنهادی

هیچ موردی نیست

لوازم ضروری

هیچ موردی نیست

برنامه سفر

1
یزدگردی ( روز اول تور شب یلدا) میهمانان ما حدود ساعت 7 صبح با قطار به یزد می رسند. روز اول تور از ساعت 8 صبح شروع خواهد شد و به سمت دخمه زرتشتیان و بعد آتشکده می رویم. به بافت تاریخی می رویم و با قدم زدن در کوچه های قدیمی جهان شهر یزد به بازدید از زندان اسکندر، خانه لاریها و مسجد جامع می پردازیم. ناهار را مهمان رادینا خواهید بود و بعد به سمت مجموعه امیرچخماق و موزه آب می رویم. در انتها به بازدید یکی از 9 باغ ایرانی که در فهرست میراث جهانی یونسکو ثبت شده است خواهیم پرداخت. حدود ساعت 5 تور به پایان خواهد رسید.

2
میبد، چک چک، خرانق ( روز دوم تور شب یلدا) در روز دوم تور در ساعت 8 صبح حرکت می کنیم و به روستای خرانق می رسیم بازدید روستا حدود یک ساعت به طول خواهد انجامید و بعد از آن به مهم ترین زیارتگاه زرتشیان ، چک چک می رویم. میبد مقصد بعدی ما می باشد. ابتدا به کاروانسرای شاه عباسی می رویم که بعد از بازدید از کاروانسرا به رستوران داخل کاروانسرا رفته و مشغول صرف ناهار خواهیم شد. پس ازصرف ناهار، ما بازدیدهایی از نارین قلعه، یخچال خشتی وکوترخانه میبد داریم و در انتها به کارگاههای فروشگاههای سفال میبد برای بازدید و خرید می رویم و حدود ساعت 6 عصر به یزد باز خواهیم گشت. مهمانی شب یلدای رادینا از ساعت 7 شب در بهشت عشاق اغاز خوهد شد. این میهمانی شامل شب شعر، شاهنامه خوانی، اجرای زنده موسیقی سنتی، دف نوازی نونهالان ، پذیرایی و سرو شولی یزدی است.

3
مهریز، زین الدین، سریزد ( روز سوم تور شب یلدا) در روز سوم تور در ساعت 8 صبح به سمت روستای سریزد حرکت می کنیم. از جاذبه های این روستای تاریخی که شامل قلعه تاریخی سریزد، پاکنه قنات و دروازه فرارفر بازدید خواهیم کرد. پس از آن به سمت شهر زیبای مهریز می رویم. در مهریز از جاذبه های باغ پهلوان پور و قلعه مهرپادین دیدن می کنیم. پس از صرف ناهار در مهریز به تماشای سرچشمه قنات حسن اباد مشیر، مجموعه پیر نارکی، کوه ریگ مهریز و سرو مهریز می رویم و در پایان کاروانسرای زین الدین، تنها کاروانسرای مدور ایران بازدید می کنیم. میهمانان ما در ساعت 8 و نیم شب با قطار یزد را با خاطره هایی خوش ترک می کنند.

خدمات:

نکات مهم در هنگام ثبت نام

1. یکی ازساده‌ترین و سریع‌ترین روش‌های ثبت‌نام درسفرهای رادینا، ثبت‌نام به‌صورت آنلاین (استفاده از فرم روبرو) است.

ثبت‌نام و واریز وجه سفر به‌صورت آنلاین علاوه ‌بر جلوگیری از اتلاف زمان شما، به ما نیز برای مدیریت بهینه و سریع‌تر سفرها کمک می‌کند.

1. درصورتی‌که به هر دلیلی امکان ثبت‌نام آنلاین برای شما میسر نبود می‌توانید پس از رزرو تلفنی، مبلغ این سفر را به حساب زیر واریز و مشخصات فردی و فیش واریزی خود را به آدرس ایمیل info@gotoyazd.com ارسال فرمایید.

نام بانک شماره کارت شماره شبا صاحب حساب
رسالت 5041-7270-1008-0099 IR 660700001000127554677001 شرکت سفرهای فرنگار رادینا

2. رزرو اولیه برای تورهای چند روزه حداکثر تا 48 ساعت دارای اعتبار است.

3. در صورت انصراف از شرکت نمودن در سفر، جریمه کنسلی طبق شرایط مندرج در « منشور رادینا » از مسافر دریافت خواهد شد. برای مطالعه شرایط به لینک زیر مراجعه کنید.


منشور رادینا ( مشاهده و ادامه )

فرم ثبت نام یا رزرو سفر

نوع ثبت نام :


تعداد (نفر) :


» هر نفر : 0 تومان

» مجموع هزینه : 0 تومان

» قابل پرداخت : 0 تومان

مهلت زمان رزرو به پایان رسیده است
پرسش و پاسخ


جهت ثبت نظر ، ابتدا وارد سایت شوید یا ثبت نام نمایید


جهت ثبت نظر ، ابتدا وارد سایت شوید یا ثبت نام نمایید
ENamad logo-samandehi