https://gotoyazd.com

با ما تماس بگیرید : +98 (35) 3728 3090

رزرو هتل یزد

هتل ارگ جدید یزد

اقامتگاه بوم گردی دو سرو تفت

هم اكنون رزرو كنيد
صفحه اصلی  »  اقامتگاه بومگردی تفت  »  اقامتگاه بوم گردی دو سرو تفت
تفت، خیابان جمهوری اسلامی، محله باغ مورتین، اقامتگاه بوم گردی دو سرو تفت
NAN/5
تفت
نقشه
0 دیدگاه

اقامتگاه بوم‌گردی دو سرو تفت، خانه باغی 200 ساله در منطقه ییلاقی تفت یزد می‌باشد که در سال 1395 پس از مرمت، با کاربری مجموعه اقامتگاه بوم‌گردی دو سرو تفت افتتاح گردیده است. وجه‌تسمیه 2 سرو، به علت نزدیکی این بوم‌گردی به دو سرو کهن‌سال می‌باشد که سالیان سال، شاهانه ایستاده و حیات را به جریان انداخته است.

این بوم‌گردی دارای چشم‌اندازهای شیرکوه، باغ شهر تفت و قنات 30 متری جاری در زیر اقامتگاه بوم‌گردی باغ دو سرو تفت می‌باشد که کوه‌نشینی، بام‌نشینی و قنات نشینی از شاخصه‌های آن به شمار می‌رود.

2 در چوبی، راه ورود به اقامتگاه بوم‌گردی دو سرو تفت یزد می‌باشد که در اصلی آن، به سمت پذیرش باز می‌شود و پشت پذیرش هم یک شاه‌نشین با بادگیری فعال و 2 اتاق قرار دارد.

در دوم اقامتگاه بوم‌گردی باغ دو سرو تفت که از داخل کوچه پله می‌خورد، ورودی یک راهرو است و به سمت پذیرش هم راه دارد. با گذر از این ورودی، یک فروشگاه صنایع‌دستی و نمازخانه در سمت راست و یک راهرو بین 5 اتاق دیگر اقامتگاه بوم‌گردی باغ دو سرو تفت در سمت چپ دیده می‌شود که بعدازآن، وارد حیاط رستوران و کافی‌شاپ می‌گردد. یک چرخ چاه هم در گوشه حیاط خودنمایی می‌کند که ما را به سمت قنات زیرزمین هدایت می‌سازد؛ زیرزمینی که یادگار تاریخ و احوالات آن و یادآور اصالت این خانه باغ تاریخی می‌باشد.

درمجموع اقامتگاه بوم‌گردی دو سرو تفت، 7 اتاق 12 تخته دارد که شامل امکاناتی نظیر اینترنت، حمام، سرویس بهداشتی فرنگی، تلویزیون، روم سرویس، سیستم سرمایشی پنکه و کولرآبی و گرمایشی پکیج می‌شوند.

امکانات مشترک اقامتگاه بوم‌گردی باغ دو سرو تفت نیز یک رستوران با امکان سفارش غذاهای خاص و گیاهی، پرسنل مسلط به زبان انگلیسی، سرویس بهداشتی عمومی فرنگی و... می‌باشد.

اماکن تاریخی و جاذبه‌های گردشگری نزدیک به اقامتگاه بوم‌گردی دو سرو تفت؛ شیرکوه، عقابکوه، آسیاب آبی، آب‌انبارها، منطقه زرتشتی نشین، روستای چم و مبارکه، نخل 11 تنی، مجموعه شاه نعمت‌الله ولی، باغ صدری و... هستند.

اگر به دنبال رزرو اقامتگاه سنتی باغ دو سرو تفت یزد هستید، در سامانه رزرواسیون سفرهای رادینا می‌توانید با مناسب‌ترین قیمت به این امر دست یابید.

در هنگام اقامت در شهر ییلاقی تفت یزد، می‌توانید از تور یزدگردی ارزان‌قیمت و تور کویر یزد ارزان و باکیفیت رادینا استفاده نمایید.      

دسترسی به اماکن مهم از اقامتگاه بوم گردی دو سرو تفت
باغ صدری تفت :
0 دقیقه 0 دقیقه
خانه رزاقیان تفت :
0 دقیقه 0 دقیقه
باغ علی نقی خان تفت :
0 دقیقه 0 دقیقه
سرو چم :
0 دقیقه 0 دقیقه
باغ حافظی طزرجان :
0 دقیقه 0 دقیقه
+ نمایش عکس های بیشتر
NAN% از میهمانان این هتل NAN  / 5
مشاهده 0 دیدگاه
امکانات اقامتگاه بوم گردی دو سرو تفت
یخچالتلویزیونرستورانسرویس فرنگیسرویس ایرانیاینترنت در اتاقلابیاینترنت در لابینمازخانهچایخانه سنتیروم سرویسفضای سبزصبحانهحمامسیستم گرمایشی سرمایشی

اقامتگاه بوم گردی دو سرو تفت رزرو آنلاین

پس از انتخاب تاریخ و مدت سفر تعداد اتاق را انتخاب کنید.
نوع اتاق ظرفیت (نفر) صبحانه رایگان قيمت برای هر شب تعداد اتاق
غیر قابل رزرو
مجموع هزینه : 0 / 0 شب
پرسش و پاسخ نظرات کاربران


جهت ثبت نظر ، ابتدا وارد سایت شوید یا ثبت نام نمایید


جهت ثبت نظر ، ابتدا وارد سایت شوید یا ثبت نام نمایید
ENamad logo-samandehi