https://gotoyazd.com

با ما تماس بگیرید : +98 (35) 3728 3090

رزرو هتل یزد

هتل ارگ جدید یزد

بهترین هتل های یزد از دید گردشگران

تاریخ ثبت : 23 دی 1396 صفحه اصلی  »  وبلاگ  »  سفر به یزد  »  بهترین هتل های یزد از دید گردشگران
بهترین هتل های یزد از دید گردشگران بهترین هتل های یزد از دید گردشگران

یزد ؛ اولین شهر خشت خام جهان

یزد اولین شهر خشت خام جهان، تنها شهری که جای جای آن را خانه‌های خشتی اشراف نشین فرا گرفته است، خانه هایی که معماران آن کوچکترین ریزه کاری ها را هم در نظر گرفته و شکوه تاریخ را به رخ بیننده ها کشیده اند. چندی است که این خانه های قدیمی، نقش هتل های سنتی یزد را ایفا کرده و میزبان گردشگران این دیار می باشند. مردمان اصیل یزدی، برای آشنا کردن گردشگران ایران زمین با این خانه های تاریخی که جزو جاذبه های دیدنی یزد و جایگاه اشراف و افراد شاخص یزد بوده، آن را به هتل های سنتی زیبا تبدیل کرده اند تا همگان بتوانند، طعم لذیذ آسایش و شکوه زندگی گذشتگان را با جان و دل چشیده و لحظه ای کوتاه در رویای خوش قدیم سیر کنند. در اینجا بهترین هتل های سنتی و مدرن یزد را معرفی می کنیم؛ به امید اینکه گردشگران گرامی بتوانند لذت بخش ترین اقامت را در شهر جهانی یزد تجربه نمایند.

هتل صفائیه یزد

هتل باغ مشیرالممالک یزد ، اولین هتل باغ ایرانی با معماری سنتی ولی مجهز

هتل باغ مشیرالممالک یزد ، هتل سنتی 4 ستاره در بافت تاریخی یزد و یادگار عهد قاجار می باشد که در فهرست آثار ملی ایران ثبت شده است. این هتل باغ با وسعت 1300 متری خود، جوی های روانی دارد که در زیر درختان سر به فلک کشیده و گل های رنگارنگ دهلیزهای پر پیچ و خم‌، صدای شرشر آب را به گوش می رساند و با حوض و فواره های حیاط، دست در دست هم داده و باغی رویایی را در دل شهر کویری یزد ساخته اند. با رزرو هتل مشیرالممالک می توان در اتاق های سنتی آن که سقف های آجری مدور، دیوارکوب های سفال میبد و پنجره های چوبی رنگارنگ دارد، خوابی شیرین را تجربه کرد.
هتل باغ مشیرالممالک به اکثر اماکن تاریخی و جاذبه های گردشگری یزد نظیر باغ دولت آباد، امامزاده سید جعفر، کویر دلنشین و دنج پشت بلوار جمهوری یزد، مراکز خرید لوکس و ... قابل دسترس است.

اگر تمایل دارید در این هتل زیبا اقامت کنید به صفحه رزرو هتل مشیرالمماک یزد مراجعه کنید.

هتل مشیرالممالک یزد

هتل فهادان یزد ، اولین هتل موزه ایران و دارای گنجینه های تاریخی و قدیمی

هتل فهادان یزد معروف به هتل موزه فهادان یکی از 4 هتل زنجیره ای مهر یزد است که در قلب کوچه پس کوچه‌های بافت تاریخی فهادان یزد قرار دارد. این هتل سنتی یادگاری از معماری دوران زندیه و اولین هتل موزه ایران می باشد. رزرو هتل فهادان به مفهوم اقامت در یکی از 28 اتاق 5 دری یا 3 دری با 75 تخت و دیدن اتاق شاه نشین این هتل با 2 بادگیر اختصاصی، گنجینه های آثار تاریخی و زیبایی های بنایی شگفت انگیز است. بنایی که مدت زمانی دفتر کنسول گری اقتصادی برخی از کشورهای اروپایی همچون فرانسه و آلمان در منطقه، بوده و هم اکنون نیز به ثبت تاریخی رسیده است. هتل موزه فهادان 3 حیاط نارنجستان، عمارت کلاه فرنگی و حیاط اصلی دارد که میراث تاریخی این خانه نظیر یک تالار بزرگ با بادگیری فعال، چاه خانه، سرداب و قنات را به ارث برده است. 
هتل فهادان نزدیک به اماکن تاریخی و جاذبه های گردشگری یزد از قبیل زورخانه ابوالفضل ، خانه لاری ها ، خانه ملک زاده ، مسجد جامع و ... می باشد.

برای اقامتی دلنشین در این عمارت زیبا به صفحه  رزرو هتل فهادان یزد مراجعه کنید.

هتل فهادان یزد

هتل داد یزد

هتل داد یک هتل لوکس 4 ستاره در بافت تاریخی یزد است که بنای ساختمان آن در سال ۱۳۰۷ یعنی زمانی بیش از یک قرن به همت حاج عبد الخالق داد ، با کاربری مهمانپذیر و حمل و نقل کالا گذاشته شده است. در سال 1386 با هدف حفظ هویت تاریخی بنا، حاج محمد حسن داد آن را با 86 اتاق، 2 سوئیت و 188تخت بازسازی نمود و در لیست بهترین هتل های یزد قرار داد. در هتل داد ، پیوند آب و خاک بنایی ساخته است ماندگار و باشکوه که در دل خود بازی رنگ و نور به راه انداخته و جلوه های زیبا و هنرمندانه معماری را در مقابل بینندگان مشتاق جاذبه های گردشگری یزد نهاده است.
هتل سنتی داد نزدیک به اماکن تاریخی و جاذبه های گردشگری یزد همچون آتشکده زرتشتیان ، مجموعه امیرچخماق ، بازارهای سنتی یزد ، موزه آب و ... واقع شده است.

برای اطلاعات بیشتر و دیدن عکس های زیبا این هتل، به صفحه رزرو هتل داد یزد مراجعه کنید.

هتل داد یزد

هتل ارگ جدید یزد

هتل ارگ جدید یزد با 4 ستاره یکی از بهترین و لوکس ترین هتل های یزد می باشد که با سبک معماری و امکانات مدرن خود در بافت جدید یزد قرار گرفته و در سال 1391 افتتاح شده است. تالارهای مختلف هتل ارگ یزد با چیدمانی متفاوت و متنوع، سخنگوی زیبایی خاص این هتل مدرن و باشکوه هستند. هتل ارگ جدید یزد از سری هتل های یزد در محیط دنج و آرام و به دور از هیاهوی شهری است که با رزرو یکی از 64 باب اتاق یا 4 سوئیت vip آن می توان آرامش و خوابی راحت را به خوبی تجربه کرد و با دیدن منظره کوه های مرتفع شیرکوه، دل را به طبیعت گره زد و ساعت ها به خیالی خوش رفت.

از مزایای اقامت و رزرو هتل ارگ یزد این است که به جاذبه های گردشگری یزد همچون برج سکوت ، دخمه تاریخی یزد ، پارک آزادگان صفاییه و ... نزدیک می باشد و به راحتی قابل دسترس هستند.

هتل ارگ جدید یزد

هتل سنتی خوان دوحد یزد

هتل سنتی خوان دوحد یزد ، یک هتل تاریخی با 700 متر وسعت است که مربوط به عهد قاجار می شود. این هتل در بافت تاریخی یزد قرار دارد و پس از بازسازی در سال 1393 افتتاح شده است. هشتی بزرگ هتل سنتی خوان دوحد یزد ، به حیاط صبحانه سرا و 3 حیاط تو در توی این هتل تماشایی راه دارد و اتاق های آن را گرد هم آورده و نظم بخشیده است. دیوارهای کاهگلی با گچکاری های هنرمندانه، در و پنجره های چوبی سنتی اتاق ها با انواع قاب، ظروف سفالی و چراغ های سنتی، همه و همه یادگار ایام دور هستند تا ما را به گذشته و اصالت باشکوهمان پیوند دهند. 

رزرو هتل خوان دوحد امکانی است برای بازدید آسان جاذبه های گردشگری یزد نظیر امیرچخماق ، موزه آب ، بازارهای سنتی یزد ، بقعه سید رکن الدین ، مسجد جامع یزد ، مسجد حظیره و ...

برای اطلاعات بیشتر می توانید  به صفحه  رزرو هتل خوان دوحد یزد  سری بزنید.

هتل خوان دوحد یزد

هتل فاضلی یزد

هتل فاضلی یزد ، هتلی سنتی و 3 ستاره در بافت تاریخی یزد می باشد که نزدیک به 800 متر وسعت دارد. این هتل، از نظر قدمت به 2 دوره تاریخی صفویه و قاجاریه می رسد. خانه فاضلی یزد در سال 1392 بازسازی و در سال 1395 به عنوان هتل افتتاح گردید. هتل فاضلی یزد ، خانه ای 3 طبقه با در و پنجره های قرینه روبروی هم و 2 بادگیر کوچک و بزرگ در پشت بام است که نظاره نمای زیبای مسجد جامع یزد و بافت تاریخی شهر یزد را به همراه دارد و اصالت و قدمت خانه را یادآوری می کند. صفای طبیعت هتل فاضلی یزد را یک حوض آبی با باغچه های گل سرخ و صورتی در وسط عمارت تامین می کند که روح و زندگی را به این خانه بخشیده است.

رزرو هتل فاضلی یزد با 16 اتاق 44 تخته سنتی و مدرن به منزله بازدید راحت از جاذبه های گردشگری و اماکن تاریخی یزد همچون خانه لاریها ، مسجد جامع یزد ، بازارهای سنتی یزد ، زندان اسکندر ، موزه مارهای سمی ، موزه سکه حیدرزاده و ... می باشد.

اگرقصد اقامت در این هتل زیبا و سنتی را دارید می توانید سری به صفحه رزرو هتل فاضلی یزد بزنید.

هتل فاضلی یزد

هتل کهن کاشانه یزد

هتل کهن کاشانه یزد ، هتل سنتی 2 ستاره با سبک معماری گذشتگان در قلب بافت تاریخی یزد می باشد که منزل شخصی آقای تسلیم بوده و پس از مرمت در سال ۱۳۸۳ با کاربری هتل سنتی افتتاح شده است. رزرو هتل لوکس کهن کاشانه یزد به منزله اقامت در یکی از ۱۶ اتاق ۴۵ تخته و تماشای جاذبه های دیدنی آن نظیر پایاب قنات و پشت بامی مشرف به منظره زیبای بادگیرهای شهر کویری یزد می باشد. حوض این خانه هم پیرو سبک معماری خانه های کویر، عمق کمی دارد تا گستردگی و سطح آب را افزایش داده و موجب کاهش خطر سقوط و خفگی خردسالان شود، این است یکی از ریزه کاری های شکوه معماری گذشتگان باهوش ما.

هتل کهن کاشانه یزد یک هتل سنتی نزدیک به اماکن تاریخی یزد همچون خانه لاری ها ، بقعه دوازده امام ، موزه سکه و مردم شناسی یزد ، زندان اسکندر و مسجد جامع یزد می باشد.

برای دیدن عکس های این هتل و مشاهده قیمت اقامت در آن می توانید به صفحه رزرو هتل کهن کاشانه یزد نگاهی بیندازید.

هتل کهن کاشانه یزد

اگر میخواهید به یزد سفر کنید، میتوانید به صفحه رزرو هتل در یزد مراجعه نموده، هتل های یزد را بررسی کنید و رزرو آنلاین انجام دهید. پشتیبان های آنلاین سایت gotoyazd در کنار شما هستند و اماده هستند تا سوالات شما را درباره اقامت در یزد پاسخ دهند.


پرسش و پاسخ


جهت ثبت نظر ، ابتدا وارد سایت شوید یا ثبت نام نمایید


جهت ثبت نظر ، ابتدا وارد سایت شوید یا ثبت نام نمایید
ENamad logo-samandehi