https://gotoyazd.com

با ما تماس بگیرید : +98 (35) 3728 3090

رزرو هتل یزد

هتل ارگ جدید یزد

سفر به یزد در نوروز 96

تاریخ ثبت : 26 اسفند 1395 صفحه اصلی  »  وبلاگ  »  سفر به یزد  »  سفر به یزد در نوروز 96
سفر به یزد در نوروز 96 سفر به یزد در نوروز 96

بهار كه می رسد سفر به یزد هم آغاز می شود. زیبایی طبیعت و آب و هوای لذت بخش یزد در این فصل بهاری كافیست تا گردشگران زیادی عزم سفر به یزد كنند.
چند سالیست كه ازدی ماه جلسات ساماندهی و ارتقای خدمات سفر به  یزد برای نوروز آتی برگزار می گردد. امسال نیز همانند روال پیشین به منظور آماده سازی شهر برای میزبانی از گردشگران نوروزی، دستگاه های خدماتی در سطح استان و شهرداری از پانزدهم اسفند ماه تا پایان تعطیلات نوروز 96 آماده ارائه خدمات هستند.


گردشگرانی كه  به یزد سفر می كنند اگرعلاقه مند به جاذبه های تاریخی و فرهنگی و بافت تاریخی یزد باشند به دیدارجاذبه های پر بازدید یزد یعنی مجموعه امیر چخماق، مسجد جامع، موزه آب، بازار یزد، باغ دولت آباد، دخمه زرتشتیان و آتشكده زرتشتیان می روند. آن ها با كرایه دوچرخه یا با پای پیاده و قدم زنان از كوچه پس كوچه های باریك این دیار گذر می كنند  بوی  بهار را متفاوت تجربه  می كنند و لحظات شیرین خود را در سفر به یزد ثبت می كنند.  

 

عده ای از گردشگران علاوه بر بازدید ازجاذبه های تاریخی علاقه دارند تا در این فصل زیبا دل به طبیعت بزنند و از پتانسیل های طبیعی این شهركهن بهره ببرند. كویر یزد یكی از پتانسیل های طبیعی گردشگری یزد است كه هر ساله كمپ های دائم و موقت زیادی درایام عید برپا می شوند تا به ارائه خدمات به این دسته ازگردشگران بپردازند. 

 فراموش نكنید در بازدید ازجاذبه های پر بازدید یزد صبورباشید و صبوری كنید. گردشگران زیادی همانند شما برای تجربه كردن و لذت بردن به یزد سفر كرده اند. پس اگر مجبورشدید اندكی بیشتر از زمان معمول در صف برای تهیه بلیط بایستید، ناراحت نشوید.

 

اگر قصد خرید سوغات از این دیار پر مهر و بركت، مهمان نواز و مهمان دوست دارید پس سر زدن به شیرینی حاج خلیفه را فراموش نكنید. 

 


پرسش و پاسخ


جهت ثبت نظر ، ابتدا وارد سایت شوید یا ثبت نام نمایید


جهت ثبت نظر ، ابتدا وارد سایت شوید یا ثبت نام نمایید
ENamad logo-samandehi