https://gotoyazd.com

با ما تماس بگیرید : +98 (35) 3728 3090

رزرو هتل یزد

هتل ارگ جدید یزد

مراسم ویژه شب یلدا سفرهای رادینا

تاریخ ثبت : 21 آذر 1396 صفحه اصلی  »  وبلاگ  »  ساعات ورودی اماکن  »  مراسم ویژه شب یلدا سفرهای رادینا
مراسم ویژه شب یلدا سفرهای رادینا مراسم ویژه شب یلدا سفرهای رادینا

 

شب یلدا ، شبی بلند بالاتر از دیگر شب های سال، خاطره سازترین شب تاریخ است. هرچند، تنها چند لحظه بیشتر است اما همچون مفهوم اسمش، همین کوتاه لحظات، سازنده ی زایش و زندگی است. این شیرین شب یلدایی، رَه آورد تَن پوش سفید زمستان است با برف های بلورین درخشنده که آدمی را به هیجان می آورد و در دل او شوق برپایی جشن و سرور، در کنار دگر دوستان مهربان می اندازد.
ما نیز به حرف دل کوچکمان گوش دادیم و محفلی گرم و صمیمی به پا کردیم تا در کنار شما یاران همیشه همراه، فارغ از هیاهوهای دنیایی، دور هم آییم و به قول حافظ خوش الحان شیراز « فلک را سقف بشکافیم و طرحی نو دراندازیم.»
ما خود را برای گرامیداشت قدومتان در شب یلدا مهیا کرده ایم و در ابتدای امر، با چای گرم و شیرینی های این کهن دیار، به استقبالتان خواهیم آمد و با میوه های یلدایی و آجیل های رنگارنگ، شبی رنگین را در کنار آواز خوش خواننده های سرزمین مان تجربه خواهیم کرد. سپس در این شب یلدا به دیدار شاهنامه می رویم و راوی برایمان از رستم و سهراب خواهد گفت. شب شعر و حافظ خوانی و تفأل زدن به دیوان حافظ، برنامه ای است که با آن دلمان را به سرزمین رؤیاها می بریم و خوش خواهیم بود از اینکه فالمان می گوید: یوسف گم گشته باز آید به کنعان غم مخور ...
 شولی یزد و شامی گرم و دلنواز در کنار مسابقه ی مهیّج یلدایی، خاتمه دهنده ی این شب یلدا به یاد ماندنی خواهد بود و شما را با دعایی از صمیم قلب بدرقه خواهیم کرد.


                                                                                         به امید شبی دیگر
                                                                                            دیداری دیگر

 


پرسش و پاسخ


جهت ثبت نظر ، ابتدا وارد سایت شوید یا ثبت نام نمایید


جهت ثبت نظر ، ابتدا وارد سایت شوید یا ثبت نام نمایید
ENamad logo-samandehi