https://gotoyazd.com

با ما تماس بگیرید : +98 (35) 3728 3090

رزرو هتل یزد

هتل ارگ جدید یزد

رستوران سنتی حمام خان یزد

صفحه اصلی  »  خدمات ويژه یزد  »  رستوران سنتی حمام خان یزد
شهر : یزد
آدرس : یزد، خیابان قیام، میدان خان، جنب مسجد ملا اسماعیل، رستوران سنتی حمام خان یزد
ساعت ارائه خدمات : از ساعت 9:30 تا 22:30
راه های دسترسی : 03536270366

رستوران سنتی حمام خان یزد در خیابان قیام قرار دارد که در سال ۱۳۷۳ پس از تغییر کاربری حمام خان، یکی از بخش های مهم مجموعه تاریخی خان یزد، به یک رستوران سنتی تبدیل شده است. مدیریت این رستوران خوب یزد را آقای مظفری برعهده دارند. رستوران حمام خان، همه روزه با ظرفیت ۱۲۰ نفر همراه با پرسنلی مجرب و کارآزموده آماده پذیرایی و انجام سفارشات میهمانان عزیز خود می باشد.

رستوران سنتی حمام خان یزد

در رستوران و چایخانه سنتی حمام خان یزد می توانید انواع غذاهای ایرانی نظیر کشک و بادمجان، دیزی، کوفته، چلو کباب، چلو ماهی و ... همچنین غذاهای محلی یزد مانند شولی، آش سنتی و قیمه یزدی را سفارش داده و آن را در محیطی جذاب و دلچسب نوش جان نمایید. همچنین به شما میهمانان گرامی پیشنهاد می کنیم که دیزی سنگی های فوق العاده این رستوران سنتی را از دست ندهید.

رستوران سنتی حمام خان یزد
امکان رزرو به صورت گروهی و یا دربست، منو انگلیسی، پرسنل مسلط به زبان انگلیسی و امکان طبخ غذای سفارشی، از جمله خدمات خوبی می باشد که رستوران حمام خان برای رضایت مشتریان خود در نظر گرفته است.

رستوران سنتی حمام خان یزد
اگر بازدید از بازار خان یزد را در برنامه خود دارید؛ رستوران سنتی حمام خان می تواند گزینه ای مناسب برای استراحت بعد از گشت و گذار در این بازار قدیمی باشد؛ شما می توانید به حمام خان که در سال 1212 یعنی دوره قاجار تأسیس شده (و در سال 1373 به رستوران سنتی تغییر کاربری داده)، بروید و علاوه بر مشاهده بخش های مختلف این حمام تاریخی، چای با شیرینی های لذیذ یزدی و یا یک وعده غذای سنتی در محیطی متفاوت با سایر رستوران ها میل کرده و تجربه ای به یادماندنی و خاص را برای خود ثبت کنید.

رستوران سنتی حمام خان یزد

رستوران سنتی حمام خان در نزدیکی هتل تاریخی لب خندق یزد و هتل آنتیک ملک التجار یزد واقع شده است.

پشتيبان آنلاين سايت
پرسش و پاسخ


جهت ثبت نظر ، ابتدا وارد سایت شوید یا ثبت نام نمایید


جهت ثبت نظر ، ابتدا وارد سایت شوید یا ثبت نام نمایید
ENamad logo-samandehi