https://gotoyazd.com

با ما تماس بگیرید : +98 (35) 3728 3090

رزرو هتل یزد

هتل ارگ جدید یزد

باشگاه کارگران یزد

صفحه اصلی  »  خدمات ويژه یزد  »  باشگاه کارگران یزد
شهر : یزد
آدرس : یزد، میدان معلم، نبش بلوار 22 بهمن، باشگاه کارگران یزد
راه های دسترسی : 03535250085 _ 03535253072

باشگاه کارگران یزد ، مجموعه ای کامل از باشگاه های ورزشی ایروبیک، ژیمناستیک، کاراته، زورخانه و استخر می باشد که علاوه بر فراهم نمودن شرایط ورزشی، به آموزش رشته های مختلف ورزشی هم می پردازد و لحظاتی شاد و مفرح را برای ورزشکاران عزیز به ارمغان می آورد. این مجموعه ورزشی در لیست سالن های ورزشی یزد و نیز باشگاه های بانوان یزد قرار گرفته که همه روزه دوستداران ورزش در آن حضور پیدا می کنند.

باشگاه کارگران یزد

مجموعه فرهنگی، ورزشی و رفاهی کارگران یزد ، در بلوار ۲۲ بهمن واقع شده و توسط آقای جمال تقی نژاد مدیریت می شود. این مجموعه، شامل 10 سالن ورزشی از قبیل: سالن های چند منظوره، ژیمناستیک، ایروبیک، کاراته، استخر کارگران یزد ( استخر مهتاب یزد ویژه بانوان)، زورخانه، ساختمان اداری، سالن بدنسازی، ساختمان کسب و کار و همچنین مجتمع فرهنگسرای کارگران می شود.

باشگاه کارگران یزد

مجتمع شهدای کارگر یزد ، سالن چند منظوره ویژه آقایان را نیز برای استفاده عموم کرایه هم می دهد و اینگونه افراد می توانند برای ورزش های دسته جمعی و دوستانه خود، این سالن را کرایه کرده و دورهمی پرشور و نشاطی داشته باشند.

باشگاه کارگران یزد

مجموعه ورزشی کارگران استان یزد همچنین دارای بوفه مواد غذایی نیز می باشد که تغذیه ورزشکاران را فراهم می کند. در واقع این مجموعه، بسیار کامل و مجهز می باشد و رشته های ورزشی و امکانات موجود در باشگاه کارگران ، همواره مورد استقبال ورزش دوستان و ورزشکاران بوده است. همچنین باید یادآور شد، درصورتی که ورزشکار کارگر باشد و یا جزو خانواده کارگران به حساب بیاید، می تواند از تخفیفات ویژه این باشگاه استفاده نماید.

باشگاه کارگران یزد

لازم به ذکر است که باشگاه ورزشی کارگران یزد دارای شعبه های مختلفی در سطح شهر و استان می باشد؛ مراکزی از قبیل: مجتمع غدیر واقع در بلوار فقیه خراسانی ، مجتمع چمن شهید صدوقی واقع در ۵۲ متری امامشهر، مجتمع ورزشی امید جوان ، مجموعه ورزشی کارگران ابرکوه ، مجموعه ورزشی کارگران اردکان ، مجموعه ورزشی کارگران تفت ، مجموعه ورزشی کارگران مهریز و مجموعه ورزشی کارگران میبد .

باشگاه کارگران یزد

 

پشتيبان آنلاين سايت
پرسش و پاسخ


جهت ثبت نظر ، ابتدا وارد سایت شوید یا ثبت نام نمایید


جهت ثبت نظر ، ابتدا وارد سایت شوید یا ثبت نام نمایید
ENamad logo-samandehi