https://gotoyazd.com

با ما تماس بگیرید : +98 (35) 3728 3090

رزرو هتل یزد

هتل ارگ جدید یزد

پارک آزادگان یزد

صفحه اصلی  »  خدمات ويژه یزد  »  پارک آزادگان یزد
شهر : یزد
آدرس : یزد، خیابان تیمسار فلاحی، میدان امام حسن مجتبی( ع)، پارک آزادگان یزد
نوع جاذبه گردشگری : تفریحی _ سرگرمی

پارک آزادگان یزد با 3.5 هکتار در سال  1364 و در بافت جدید خیابان تیمسار فلاحی یزد احداث شد. گونه غالب درختان سر به فلک کشیده این پارک شامل درخت کاج و نارون می شود که فضای پارک آزادگان را به طبیعتی زیبا تبدیل نموده است. پارک و بوستان آزادگان یزد یکی دیگر از پارک های بزرگ یزد می باشد که با ست ورزشی خود مکانی مجهز برای ورزشکاران ساخته است و هر روزه گروه های ورزشی زیادی را به سوی خود جلب می کند.

اگر یک روز صبح زود به پارک آزادگان یزد بیایید می بینید که چگونه زندگی و نشاط در این پارک جریان دارد و خبری از خمودگی و کسالت صبحگاهی نیست. همچنین شب های فصول بهار و تابستان نیز گردشگران و خانواده های زیادی به پارک و بوستان آزادگان یزد می آیند و از فضای خنک و سرسبز آن لذت می برند.

پارک آزادگان

پارک آزادگان یزد علاوه بر محوطه بزرگ و پرنشاط امکانات دیگری نظیر زمین بازی کودکان، آبنما، آبخوری، سرویس بهداشتی، ست ورزشی، غرفه های رفاهی و تفریحی، نمازخانه و کتابخانه نیز دارد که از آن، مکانی مجهز، آرام و مناسب برای همگان ساخته است.    

اماکن تاریخی و جاذبه های گردشگری نزدیک به پارک و بوستان آزادگان یزد ؛ دخمه زرتشتیان، بوستان ناجی، هتل صفاییه یزد، پاساژ صدف، پاساژ آریا و ... می باشند.

در هنگام اقامت در شهر جهانی یزد می توانید از تورهای یزدگردی ارزان قیمت و تورهای کویر یزد رادینا استفاده نمایید.       

پشتيبان آنلاين سايت
پرسش و پاسخ


جهت ثبت نظر ، ابتدا وارد سایت شوید یا ثبت نام نمایید


جهت ثبت نظر ، ابتدا وارد سایت شوید یا ثبت نام نمایید
ENamad logo-samandehi